Look Fantastic

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Najhitreje ta teden, nameravam naročiti TF primer :devil: na Look Fantastic, pa me najprej zanima, če tu potem davka ni? Če ga res ni, se lahko pridružite naročilu :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

davka ni, se pa postnina povecuje pac sorazmerno s tezo :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Js se kr taprva pofočkam :D:

darksome
    Član

S težo? Jaz najdem samo tole:
    Shipping costs :
    Europe £2.20 plus £1.55 per Item

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

hja jaz sem narocala 1000ml sampon in balzam in je bila samo postnina nekaj cez 8funtov, tako da ne vem. No saj nekaj ful postnine verjetno ne bo :thumbsup:

darksome
    Član

Sem sprobala dati v košarico kakšen težji izdelek, pa je res malo večja poštnina.. :think:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ah, tale Too Faced primer ni ravno težak izdelek, lahko si pa naložiš 5 primerjev, pa boš videla, koliko te pride poštnina ;)

darksome
    Član

Imaš prav :thumbsup: sem probala, ker ni težek izdelek je za vsakega posebej dodalo točno 1.55 funta(tako kot sem sprva računala), tako da ni problema :) torej, če se hoče katera pridružit nama z Nati, naj pove :wink1: najbolje da v petek naročim, ko imam čas, tako da do takrat sporočite, če bom prej naročala pa sporočim

Če bo kera naročala iz te strani, bi se ji pridružla pri nakupu. :flower1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico