LOOK BY BIPA – Olje za obnohtno kožico

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov LOOK BY BIPA – Olje za obnohtno kožico

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 4 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta oljček sem kupila za razvajanje moje obnohtne kožice. :lashing:

Ker si nohte večkrat na teden lakiram imam obnohtno kožico večkrat izsušeno in si zasluži posebno nego. S tem oljčkom je obnohtna kožica super nahranjena in nič izsušena.

Embalaža je enaka kot pri lakih za nohte in potem se s tem čopičem olje razmaže po obnohtni kožici in nohtni površini. Nekaj časa masiramo, da se olje vpije in po masaži obnohtno kožico z leseno palčko (ki je priložena) potisnemo nazaj in kožica je urejena.

Vonj je zelo zanimiv, svež, malce celo po zeliščih. Morda bi komu bil premočan. :think:

Kupila sem jo v Avstriji v trgovini Bipa, cena 4,99€.

Nakup bom še ponovila in ga priporočam vsem ki imate izsušeno obnohtno kožico.

Splošna ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico