LOGONA – Reinigungs maske Minze

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske LOGONA – Reinigungs maske Minze

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 3 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Water, Glycerin, Simmondsia chinensis (Jojoba Oil)*, Vitis vinifera (Grape Seed Oil), Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Olea europaea (Olive Oil)*, Butyrospermum parkii (Shea Butter)*, Brassica campestris Sterols, Calendula officinalis (Calendula Blossom Extract)*, Rosmarinus officinalis (Rosemary Leaf Extract)*, Mentha piperita (Peppermint Oil), Salvia triloba (Sage Leaf Extract)*, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Usnea barbata (Lichen Extract), Fragrance (Essential Oils), Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Polglyceryl-3 Palmitate, Polyglyceryl-6 Dicaprate, CI 75810, Limonene

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale maska je moja najljubša, pa sem jih preizkusila že kar veliko. Od čistilne maske sem ponavadi pričakovala zgolj čiščenje, celo zategovanje se mi je zdelo čisto sestavni del učinka čistilnih mask. Tale je pa očitno hkrati tudi precej hranilna, saj moja koža po nobeni drugi maski ni tako sijoča, mehka in nahranjena.

Tudi sestavine se meni zdijo super. Cena pa je nekaj čez 2 eura za vrečkico za (kao) dvokratno uporabo. Jaz vse skupaj iztisnem v eno posodico in imam masko, vredno 2 evra vsaj za 5x

od mene vseh 5 pik

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico