LOGONA – Dnevna krema z nepozebnikom za mešano kožo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni LOGONA – Dnevna krema z nepozebnikom za mešano kožo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lena Lena 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

LOGONA – Dnevna krema z nepozebnikom za mešano kožo
    Logona Combination Skin Hamamelis Day Cream

Veganski izdelek

Sestavine: INCI (A complete Ingredient list as required by EU regulations) Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera Gel)*, Prunus Dulcis (Sweet Almond Oil)*, Glyceryl Stearate SE, Persea Gratissima (Avocado Oil), Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba Oil)*, Cera Flava (Beeswax), Lanolin, Vitis Vinifera (Grape Seed Oil), Camellia Sinensis (Green Tea Extract), Sodium PCA, Silica, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Citrate

vir

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Porabila sem par testerčkov te kremice, tako da lahko podam kratko oceno. Krema je precej mastna, a se dokaj hitro vpije v kožo. Ima nek ‘naraven’ vonj, ampak je prijeten. Mozoljčkov mi pa ni povzročala.

Preizkušala sem jo v obdobju malo bolj mastne kože kot jo imam zdaj in mi ravno zaradi tega, ker je bila skoraj premastna, ni odgovarjala in cele embalaže nikoli nisem kupila. Vem pa da je cena dokaj nizka (pod 10eur). Mogoče bi mi zdaj bolj ustrezala

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tudi tole kremico sem uporabljala. Mi je zelo všeč, vendar je nekoliko preveč hranljiva za poleti. Za pozimi pa mi zelo ustreza. Dobro se vpije in naredi lep ten. Všeč mi je tudi njej naravni vonj, ki ni agresiven, ampak res nežen, podoben kot pri Alverde izdelkih….

Moja ocena: 5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico