L’OCCITANE – Tonik za obraz z oljčno vodo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki L’OCCITANE – Tonik za obraz z oljčno vodo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

vse vir

Sestavine:
    water, olea europaea (olive) fruit extract, propylene glycol, peg-7 glyceryl cocoate, polysorbate 20, sodium pca, peg-40 hydrogenated castor oil, fragrance, chlorphenesin, methylparaben, olea europaea (olive) leaf extract, tetrasodium edta, limonene, linalool, geraniol, olea europaea (olive) fruit oil,eugenol, coumarin, benzyl benzoate, butylphenyl methylpropional, citronellol.

Opis izdelka:
    Popolna osvežitev za kožo brez draženja ali izsuševanja. Tonik vsebuje visoko koncentracijo oljčne vode, pridobljene ob prvem stiskanju oljk AOC, iz Visoke Provanse. Popolnoma naraven tonik brez alkohola, idealen za nego normalne kože ali za hitro osvežitev medle in utrujene polti.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ok zadeva, toda pri drugi flaskici se je moja koza toliko navadila te reci, da sploh ni imel vec efekta.
    Kozo mi je lepo navlazil, dobro je ocistil in vonj je bil soliden (sprva sem vse vonjave iz L’occitana sovrazila, oz jih nisem prebavila…. sem se kasneje navadila).

Sicer je dokaj vlazilen, disi OK, ampak kaj vec od tega pa ni.
    Flaskica je neprakticna, ker mi je enkrat pocila na spodnji strani (sanja se mi ne kako) in potem je bil cel hudic. Sem ga imela obrjenega na glavo in mi je puscal iz obeh strani.

V glavnem ne kupim vec, ker je predrag in ker se dobijo boljsi toniki za manj denarja.
    3/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem kupila ze kar nekaj casa nazaj (sigurno kaksno leto) in nad njim nisem bila navdusena. Sestavinsko se mi sicer zdi dokaj ok, vendar mi je na moji mesani kozi nazalost puscal neprijeten film in mi je kozo premalo navlazil. Ker dostikrat s tonikom ze zakljucim nego (in ne nanasam se kreme) sem kar se tega tice kar zahtevna in na moji kozi so se mnogi toniki obnesli bolje. Nalogo dodatnega ciscenja je sicer dobro opravil, vendar kaksnega posebnega ciscenja od tonika niti ne pricakujem, sam za to uporabljam cistilno sredstvo, pri toniku mi je pradvsem pomembno da kozo navlazi, ne pusca filma in mi je ne zateguje.
    V kombinaciji s cistilnim gelom Essential care in vrtnicno kremo se je obnesel ok (brez kaksnih posebnosti oz ˝nesodelovanja˝).
    Doziranje je sicer zelo prakticno, flaska je lepa, vonj tipicno Loccitane-ski, meni nemotec niti kaj prevec prijeten ne, porabi se ga priblizno enako kot ostalih tonikov.
    Tocne cene se sicer ne spomnim vendar mislim, da je nekje okrog 15€, kar je zame (glede na ucinek) prevec.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico