LOCCITANE- shimmering lotion Cherry Blossom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo LOCCITANE- shimmering lotion Cherry Blossom

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S S 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of S
    S
    Član

Lepotilno mleko Češnjev cvet

Lepotilno mleko je obogateno s hranilnim karitejevim maslom in izvlečkom višenj iz Luberona – Francija. Lahka sestava se hitro in popolnoma vpije, navlaži povrhnjico ter ovije vašo kožo z nežno lesketajočo tančico in prefinjeno cvetlično dišavo češnjevih cvetov.

Vir: http://www.loccitane.si/2/2/68/9643/Nega-telesa-nega-rok/Lepotilno-mleko-%C4%8Ce%C5%A1njev-cvet.htm

Moje mnenje:
    Mleko mi je zelo všeč, je lahko, se hitro vpije, v glavnem idealno za poletje, pozimi bi bil premalo.
    Vsebuje tudi zelo droben shimmer, ki kožo elegantno poživi in ustvari naraven lesk. Vonj je diskretno češnjev, tako da čeprav mi ni najljubši, me ne moti.
    Flaška je priročna za potovanje, pokrov zelo dobro tesni, doziranje je enostavno, ker oblika omogoča trden oprijem.
    Stane okoli 20 eurov za 250 ml.

4/5

Priporočam za poletno razvajanje! :)

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico