L’OCCITANE – Shea Butter Gentle Face Buff

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske L’OCCITANE – Shea Butter Gentle Face Buff

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, kaolin, cellulose, butyrospermum parkii, glycerin, isononyl isononoate, avena sativa meal extract, cetearyl alcohol, myreth-3-myristate, linum usitatissimum seed extract, glycryl stearate, cetyl alcohol, cera alba, cyclomethicone, dimethisone, dimethiconol, xanthan gum, propolis cera, althea officinalis root extract, tocopherol, parfum, alcohol denat, PEG-100 stearate cetereth-33, sodium hydroxide, phenoxyethanol, chlorphenesin, benzoic acid, dehydroacetic acid, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, tetrasodium EDTA, benzyl alcohol, benzyl benzoate, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, coumarin, butylphenyl methylpropional, linalool

Opis izdelka:
    Maska za obraz s kaolinom in karitejevim maslom.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sama imam to masko ze kar nekaj casa in na sreco je imam dovolj se za kaksno uporabo.

Maska se nahaja v 50ml stekleni posodici. Problem je ker je malce okorna posodica, saj je steklo tezko, pokrovcek pa je iz alumijnija. Je pa vse skupaj izredno licno.
    Embalaza ni ravno primerna za na pot (moznost da poci steklo), toda na policki bi morala bit varna.

Sam izdelek je Piling Maska, sama sem bila prepricana da je to encimska maska (zaradi tega ker nima grobih delcev ter ker je primeren za obcutljivo ter suho kozo), ter ravno zaradi tega razloga sem jo tudi kupila.

Glede na to, da imam mesano kozo mi izdelek ni povzrocil nobene skode na obrazu.
    Po umivanju obraza (ter brisanju) sem si nanesla masko, pocakala 5 minut, da se je popolnoma posusila ter jo potem odsvaljkala dol. V bistvu je izredno zanimivo (ker je to prvi tip taksne maske zame), ko padajo tisti svaljki v umivalnik. Po maski sem si obrisala obraz se z vlazno brisaco (mlacna voda) ter nanesla tonik ter dnevno/nocno kremo.

Maska nima neprijetnega vonja, toda morda za tiste ki jim niso vsec vonjave v smislu karitee masla, bo motec. Tudi meni sprva vonj ni odgovarjal (kakor celotna L’Occitane kolekcija vonjav), toda s casom sem se ga navadila.

Maska je kremasta, precej gosta. Maze se enostavno.
    V kozo se ne vpija, saj ni to namen. Ce nanesemo tanjso plast maske se posusi zelo hitro, sicer pa od 5-10 minut, odvisno od debeline nanosa.

Maska mi je pustila gladko in sijoco kozo, ravno kakor obljublja.
    Cene se ne spomnem tocno, toda mislim da je bila priblizno 20€.
    Cena je primerna L’Occitanu, sem pa prepricana da bi se dalo dobiti podobno masko za manj denarja.

Mislim, da jo bom se kupila, ker je konec koncev naredila tocno tisto kar je obljubljala.
    Je pa res, da je veliko packanja z nanasanjem (tunkanjem prstov v loncek ipd).

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico