LOCCITANE – parfum v mazilu vrtnica

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi LOCCITANE – parfum v mazilu vrtnica

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine: Paraffinum Liquidum, Paraffin, Ozokerite, Isopropyl myristate, Hydrogenated Vegetable Oil, Cera Alba, BHT, Parfum, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboyaldehyde, Alpha-Methyl Ionone, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Limonene, Linalool, Geraniol

Parfumček v mazilu je, kot nam že ime pove, dišava raztopljena v maščobni podlagi oz. mineralnih oljih. Je izjemno priročna in simpatična stvarca za torbico, ni pa obstojna..vsaj meni se hitro po nanosu razdiši, tako da se mi zdi bolj primerna za osvežitev dišave (če imaš EdT v istem vonju). Ni primerna za tople dni, ker se stvar na vročini raztaplja in imaš lahko hitro velike mastne madeže na strateških točkah odišavljenja :0 .
    Bolj za razvajanje, lep dodatek v torbici, sama si ga ne bom več kupila, če pa kdaj dobim za darilo (kot dopolnilo moji EdT)-pa brez problemov sprejmem :wink2:

dobila za darilo dišavo –> cherry blossom

noro lepo mi diši, ampak se pa tut zelo hitro razdiši…mi je pa super, da osvežim dišavo (ker imam tut isti parfum) kot je že napisala Nina.

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tale parfum v posodici sem kupila že precej časa nazaj v Loccitanu, ampak sem nakup kasneje obžalovala. Gre sicer za lušten in romantičen vonj po vrtnicah, ki pa se na koži zelo hitro razdiši, na oblačilih pa seveda pušča mastne madeže. Edini plus parfuma je ta, da se zaradi embalaže ne more razbiti in ga zato lahko prenašamo v torbici – pa še to zame ni bil plus; po nanosu parfuma so mi vedno najbolj dišale roke in sem si zato parfum nanesla samo takrat, ko sem v bližini imela vodo, da sem si roke lahko umila.
    Cene se ne spomnim več, je pa bila precej visoka – pač Loccitane-ova.

Ne vem, če ta parfum sploh še prodajajo – na Loccitanovi spletni strani sem zasledila le vrtnični vonj 4 Reinas (4 Kraljice).

Parfuma v mazilu najbrž ne bom kupila več.
    Ocena 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico