LOCCITANE – olje za prhanje grozdje

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa LOCCITANE – olje za prhanje grozdje

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: MIPA-LAURETH SULFATE, LAURETH-3, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SORBITAN OLEATE, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDE MEA, PROPYLENE GLYCOL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, METHYL-2 OCTYNOATE, GERANIOL, CITRONELLOL, LIMONENE, CITRAL

[velikost_slike=200,200:3c7q7yoo]http://img.loccitane.com/P.aspx?l=en-GB&s=265&e=jpg&id=31HD250R6[/velikost_slike:3c7q7yoo]
    slika: vir

Sestavinsko zelo podoben mandljevemu olju – poleg površinsko aktivnih sestavin na prvem in drugem mestu še olje grozdnih pešk, mandljevo in sončnično olje.
    V praksi je to olje manj hranljivo kot mandljevo..tudi po občutku se mi zdi, da vsebuje malo manj olj. Kakorkoli..meni je vonj zelo všeč, krasno za vse tipe kož, za zelo suho pa bi med omenjenima dvema oljema za tuširanje iste znamke bolj priporočala mandljevo.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Olje sem dobila za darilo in njegov vonj me je premamil v trenutku.

Embalaza je lepa steklenicka, doziranje je enostavno.

Vonj je meni enostavno bozanski in se ga ne navelicam, vsec mi je bolj kot mandljevo. Na meni se obdrzi se kaksno uro po tusiranju.

Olje mojo normalno kozo lepo ocisti, navlazi in nahrani, tako da po tusiranju kreme za telo ne potrebujem.
    Je sicer malo lazji od mandljevega olja, tako da je po mojem mnenju bolj primeren za normalno do suho kozo, zelo suhi pa bo verjetno mandelj bolj odgovarjal.

Cena je visoka, mislim da okoli 20€ za 250ml in ga sama verjetno ne bom kupila, saj se mi zdi, da se dobijo cenejsa, prav tako dobra olja za tusiranje, sploh glede na to da nimam suhe koze,
    ga pa priporocam vsem, ki imajo suho kozo in si zelijo zares disecega olja.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico