L’OCCITANE – Lavender Daily Shampoo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi L’OCCITANE – Lavender Daily Shampoo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Opis izdelka: Sivkin vsakodnevni šampon. Za normalne lase in lase, ki se zaradi onesnaženja, dima ali stresa hitreje mastijo. Nežen in zelo učinkovit šampon z eteričnim oljem prave sivke globinsko očisti lasišče in lase od korenin do konic.

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Šampon sem dobila skupaj z balzamom iz iste kolekcije. Gre za zelo dišeč šampon – diši tako, kot bi vonjal sveže nabrano sivko. Ta vonj se z umivanjem prenese tudi na lase, kar mi je zelo všeč.
    Je pa šampon izrazito čistilen. Imam tanke lase, konice se mi rade sušijo, hkrati pa imam mastno lasišče in ta šampon mi sploh ni odgovarjal. Lase mi je sicer zelo dobro umil, ampak so bili po njem suhi in jih še balzam ni dovonj nahranil. Lasišče me je po nekaj zaporednih umivanjih začelo srbeti, zato sem šampon nehala uporabljati.

Embalaža je zelo lepa pravokotna plastenka s praktičnim pokrovčkom na klik. Doziranje je enostavno in natančno. Cena šampona pa je precej visoka, saj šampon stane krepko čez 10 evrov (točne cene ne vem).

Zaradi visoke cene in izsuševanja las izdelku ne morem dati dobre ocene.
    Ocena 2/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico