L’OCCITANE – Express Eye Treatment

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega okrog oči L’OCCITANE – Express Eye Treatment

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Opis izdelka:
    Hitri gel za oči takoj osveži občutljivo kožo pod očmi in deluje proti temnim in zabuhlim podočnjakom. Nemasten osvežujoč gel je obogaten z zaščitno oljčno vodo in rastlinskimi izvlečki. Kožo osveži, navlaži in zaščiti. Področje okrog oči takoj deluje bolj sijoče in spočito.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila v kompletu z drugimi izdelki oljka za darilo.

Prizna, da nisem imela pojma kaj poceti z njimi saj sem jih stela sele 20.
    Nekako sem se vseeno odlocila, da bom izdelek porabila, saj ne spada med cenejse.

Izdelek je v licni embalazi, stekleni na pumpico, tako da je doziranje enostavno.
    Izdelka ni veliko, samo 15 ml toda vseeno mi je zdrzal par mesecev ob neredni uporabi.

Uporabljala sem ga parkrat na teden na predelu okoli oci. Ni se hitro vpil zato sem cez caz dobila nekaksne svaljke ostanka izdelka okoli oci, ogabno.
    Niti se mi ni zdelo, da bi imel kakrsenkoli ucinek ceprav obljublja pozivljeno kozo.

Kozo okoli oci imam tanko, z nekoliko vidnimi podocnjaki. Moja koza je sicer mesana.

Gel je gladek, gost, vpija se precej casa in daje obcutek hladu na obcesnem delu.

Za moje podocnjake tudi ni naredil popolnoma nic, v bistvu se mi je zdel izdelek popolnoma nesmiselen.

Izdelka nikakor ne nameravam kupiti saj vem da je cena primerna L’occitanu ter zaradi samega ucinka (oz pomanjkanje le tega) gela.

1/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tudi jaz sem izdelek dobila za darilo in bila nad njih razocarana.

Embalaza je sicer zelo prakticna za doziranje (pumpica), gel ni gel ampak bolj kremica, razmaze se sicer lepo, zato za nanos zadostuje ze majhna kolicina, vendar se mi ni in ni zelel vpiti v kozo, tudi ko se je vpil pa je za sabo pustil masten, neprijeten film, zato sem ga uporabljala samo zvecer (zjutraj se mi ne da cakati toliko casa saj ponavadi hitim z MUpom) za tonikom (essential care vrtnicni).

Imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico, kozo okoli oci imam tanko, podocnjakov nimam. O kakrsnihkoli ucinkih ne morem govoriti, kozo mi je sicer navlazil in nahranil, vendar so me pekle oci, ce sem ga nanasala tik ob oceh.

Do konca ga nisem porabila (oz. sem ga ampak za nego stopal :blush1: ), saj obstaja veliko boljsih izdelkov za ta predel.

Cena je, se mi zdi, nekaj cez 20€ in se mi ne zdi upravicena glede na ucinke niti ga ne bi priporocala prav za nikakrsno kozo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico