LOCCITANE – 10% shea butter lip balm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic LOCCITANE – 10% shea butter lip balm

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: helianthus annuus seed oil, neopentyl glycol diheptanoate, macadamia ternifolia seed oil, butyrospermum parkii, candelilla cera/euphorbia cerifera wax, hydrogenated castor oil, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, carnauba wax, tocopherol, parfum, benzyl benzoate, benzyl alcohol, alpha-isomethyl ionone, linalool, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, geraniol

[velikost_slike=300,300:304l2t3j]http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=600&e=jpg&id=01BL005K5[/velikost_slike:304l2t3j]
    slika vir

Tole je (bil) meni eden ljubših balzamov za ustnice. Sestava je na osnovi rastlinskih olj (sončnično, makadamija), karitejevega masla, voski, nekaj je tudi linolne in linolenske kisline, ki pomembno vplivata na regeneracijo suhe kože. Kot antioksidant za začito sestavin je vitamin E..ki pa ga je očitno premalo..meni se je balzam v sorazmerno kratkem času pokvaril – spremenil vonj (dobil tipičen vonj po pokvarjenih oljih). Žal – vonj mi je namreč na začetku zelo odgovarjal, tudi tekstura ni bila premastna, balzam se je dokaj hitro vpil.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Imela sem ga in priznam da sem ga po enem tednu izgubila.
    Tako, da moja ocena bo samo glede tistega tedna.

Ce se ne motim je cena okvirno 10€, kar se mi zdi za balzam za ustnice pregresno drago..
    Mazal se je krasno, zdrzal je kar nekaj casa na ustnicah in vonj mi je bil OK.
    Mislim, da ce ga ne bi izgubila tako zgodaj (kar sem objokovala se mesece), bi postal moj najljubsi balzam za ustnice.
    Res mi je lepo nahranil in navlazil ustnice.
    Embalaza je prirocna, design preprost.

Podarjam mu 4/5 tock zaradi pregresno drage cene.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico