Ljubljanski živalski vrt

Ars Cosmetica Forum OSTALO KOTIČEK ZA ŽIVALI IN RASTLINE Ljubljanski živalski vrt

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 8 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Par fotk iz jesenskega živalskega vrta:

Divja mačka

Jastreb

Slonica Ganga

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Love the wild cat :D:
    Pa še ena [kratica=leopard:4e1xiqid]mucka[/kratica:4e1xiqid] iz Ljubljanskega živalskega vrta…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tale “mucka” je pa prav simpatična. :lol1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ta prva mucica me na našega mačkona spominja, prav isti je ko spi :cool:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz bi tud mela doma eno tako mucico :lol1:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Js sm bla enkrat poleti nazadnje v ZOO (avgust 08) in sm bla čist razočarana, ker ni blo opic !!! :veryangry: :veryangry: :veryangry:

A kdo ve, a sploh bodo al jih ne bo več?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jeseni so še prenavljali njihovo ogrado..ampak ne vem, če so že končali.
    Je pa prejšnja ograda bila nevzdržna ne samo za bivanje opic, ampak tudi za gledanje tega bivanja s strani obiskovalcev :veryangry:

Profile photo of lukav
    lukav
    Član

ko sem bil jaz nazadnje, recimo novembra, so bile opičje ograde že prenovljene, opice pa so še skrivali. po moje bodo spomladi.

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ja, opice so že kar nekaj časa preživljale gospodarsko krizo… Betonski ‘kontejner’ je zgedal kot skladišče uscanije in dreka :moody:
    Boljš da stvar poštimajo, ker cela stvar ni bila ničemur podobna :no:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni nasplošno zivalski vrt ni vsec ravno zato, ker se mi zdi, da nekatere/vecina zivali res nimajo primernih pogojev za bivanje

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Js se tolažim s tem, da so se te živali itak že navadile na te pogoje… čeprav vem, da pač vseeno malo trpijo. Ampak, sej se trudijo skrbet za njih. Upam.

Spomlad bom sigurno šla, že zarad afen. :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Če nimajo primernih pogojev, je res muka gledati…

Ampak nekaj teh živali je bilo rešenih iz resnično grozljivih okolij, ujetništva..nekatere od teh bi v divjini najbrž težko preživele – v živalskem vrtu pa vsaj zastopajo/predstavljajo svojo vrsto, mi se lahko nekaj naučimo ob opazovanju, za otroke je dobro, če se tudi z opazovanjem divjih živali naučijo razvijati odnos do njih…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico