LIP SMACKER – Coca cola

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic LIP SMACKER – Coca cola

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

[url=tp://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=12034467:1vyba9bp]vir[/url:1vyba9bp]

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Balzam je pakiran v standardni tubi rdece barve, pokrovcek dobro tesni in dobro prenasa transport.

V tubi je rjavkaste barve,na ustnicah pa prozoren. Ob stiku z ustnicami se hitro zmehca (tudi v tubi ni ravno trd) in super razmaze. Ustnice lepo navlazi, malo nahrani, jim podari lep lesk in se dokaj pocasi vpija. Vpije se po npr. pol ure, za njim pa potem ostane obcutek lepo navlazenih, mhkih ustnic. Sicer nimam zelo suhih/razpokanih vendar mislim, da bo za nego le teh premalo hranilen.

Njegova najboljsa lastnost je seveda njegov vonj, disi po coca cola zvecilnih gumijih, ki sem jih jedla kot otrok (ni pravi coca cola vonj, ampak prav po tistih zvecilnih). Na ustnicah ga vonjam se nekaj casa, ce zaide v usta pa ima prav tak okus kot prej omenjeni zvecilni gumiji :silly:

Cena je nekaj malega pod 2€ v Mullerju, kar je relativno ugodno in vam ga priporocam, ce zelite ok balzam za ustnice z malo odstekanim vonjem!

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Ravnokar porabila prvega :) Balzam je super in res ima vonj po coca cola žvečilnih in je zelo vlažilen in rahlo hranilen. Jaz sem izjemno zadovoljna z njim še posebej glede na to, da je cena okoli 2 eur. Je mehak in se lepo razmaže je brezbarven.
    Pakiranje je ok. Prejšnji teden sem kupila cel set Lip smackerjev (6 kom, različni okusi)! Ne menjam ga za nič na svetu :cheer:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

LipSmackerje sem kupila v kompletu šestih CocaCola okusov. Tale ima resnično vonj in okus po CocaColi :)

Ustnice obarva čisto rahlo rjavo, skoraj neopazno. Da pa ustnicam sijaj, tako da ga velikokrat uporabim namesto glosa.

Njegova pomanjkljivost je obstojnost – zdi se mi da zelo hitro izgine z ustnic.

Ocena 4/5, nakup bom ponovila!

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Meni draži ustnice, če ga uporabljam večkrat na dan. Vonj in embalaža sta mi všeč, vendar sem zgleda občutljiva na eno izmed sestavin – to ni prvi balzam, po katerem se mi ustnice posušijo in pravzaprav kar olupijo v večjih kosih.
    Za tiste z normalnimi ustnicami je najbrž ok.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tegale sem kak mesec nazaj kupila pri najboljšem sosedu. Cena je bila okoli 2€, če se ne motim.
    Vonj je po Coca cola žvečilkah. Čez nekaj časa se ga ne voha več. Okus je tudi podoben tem žvečilkam.
    Embalaža je praktična tubica na navoj. Na mojih ustnicah je brezbarven, da jim lep sijaj. Tudi če imam suhe ustnice in me zategujejo, s tem rešim problem. Sicer na meni ne traja dolgo, načeloma do prvega pitja, ampak ga imam skozi s sabo in ga spet nanesem
    Nakup bom ponovila, ko ga porabim. Meni je super!
    5/5

Kupla sem ga po priporočilih ARSovk. Vonj je omamen in me vedno znova prisili k nakupu CocaCole. :lol1:
    Je lepo mazljiv, negovalen manj, vendar ga imam predvesm zaradi vonja. Cena je ugodna, ker je tudi razlog, da sem ga kupila. Sprva pred uporabo mi je deloval zelo nekvalitetno kot kozmetika za otroke, vendar me je po uporabi navdušil.

Nakup bom absolutno ponovila!

Ocena: 5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi jaz sem ga kupila, ker sem videla toliko pozitivnih komentarjev pa še Cocacola je pač ona :D Sicer jo pijem bolj poredko, ampak vonj in okus sta mi pa super :D
    Ne zdi se mi pretirano hranljiv, mu pa oprostim zaradi vonja. Je brezbarven, ustnicam da sijaj, pa še dišiš vse naokoli. Embalaža je s pokrovčkom na navoj, ki dobro tesni, tudi če se “valja po torbici”.
    Sicer vonj ne traja preveč dolgo, a atakrat pač ponovim postopek :)
    Cena je okoli 2Eur, kupila sem ga v Muellerju.
    Ocena 4/5, ker mu malo zbija obstojnost.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico