Lip Plumper

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Lip Plumper

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Deaaa Deaaa 3 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Deaaa
    Deaaa
    Član

Ravno sem kupila MUA lip plumper, odtenek Buff. Moram reči, da je bil občutek ob prvem nanosu zelo čuden in neprijeten, tako da sem si lip gloss takoj obrisala z ustnic. Sedaj sem se ga nekoliko navadila in pekoč občutek po nekaj minutah izgine. Ta odtenek je sicer lep, naraven, nežno rjavkaste barve in tudi rahlo bleščeč. Sama barva na ustnicah ni preveč intenzivna, zato bi prekrivnost ocenila s 4/10, sijaj pa je bolj intenziven, zato bi ga ocenila s 7/10. No sam “plumping effect” ni tako zelo izrazit. Ustnice po robovih nekoliko pordijo in postanejo bolj intenzivne barve, vendar efekt mine recimo v dobri uri. Tako da bi samemu efektu dodelila oceno nekje 5/10. Sam občutek na ustnicah (ko se ščemenje neha) je prijeten, gloss ni preveč lepljiv, prav tako je precej obstojen. Cena sicer ne vem koliko je, ker sem ga kupila v kompletu še z ostalimi produkti MUA. Pa še sestavine:

Ingredients: Paraffinum Liquidium, Polybutene, Hydrogenated Styrene / Isoprene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Cera Microchstalline, Propylparaben, Parfum, Vanill Butyl Ether, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 45410, CI 15850, Geraniol, Citronellol, Amyl Cinnamal.

Kakšne pa so vaše izkušnje s plumperji?
    :flower2:

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico