Lime Crime

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Torej odlocila sem se, da odprem to temo iz enega samega razloga.

Da se druge razumejo kaj se dogaja..

Vecina vas verjetno pozna podjetje Lime Crime, katerega vodi Xenia (oz Doe Deere). Sama sem pred enim letom kupila precej senck pri njej (priblizno 18, dve sem dobila v neki akciji) in sem torej placala 18×12$..
    Za 1g izdelka. Danes je sicer cena 12$ za 2g (po vseh polemikah ki so bile zaradi tega), ampak punca dejansko kupuje iz TKB trading..
    Bi ne rekla nic, ce bi mesala svoje sencke oz se vsaj ne bi promovila kot nekdo KI TO POCNE.

Torej enostavno zavaja kupce.
    Sencke so sicer ok, ampak na original strani se dobi sample bag (v kateri mislim da je 1g izdelka) za 1,5$..

Sem pa izredno razocarana..

Kvaliteta senck:
    Je ok, se lepo mazejo, suh nanos je precej pigmentiran, ampak spet ne toliko da bi s stola padel, krasne so z mokrim nanosom.
    So nezne, svilnatne..

Cena: Bizarna..

Kasne so pa kaj vase izkusnje? Se vam zdi da je cena ok za prepakiran izdelek?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Hm, torej ta ženska prodaja izdelke nekega drugega podjetja kot svoje lastne izdelke oziroma trdi, da jih je sama ustvarila? Kako dolgo pa ji je to uspevalo? A ni originalno podjetje nič opazilo?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ne, tisto podjetje ima prodajo na veliko.. pac 1kg senck za 54$. Torej so grosisti, ampak od njih lahko kupuje vsakdo..

Njih prakticno ne briga kaj kdo pocne z njihovimi senckami, nekako tako kot ima coastalscents za dolocene izdelke prodajo na veliko..

rabarbara
    Udeleženec

Ja, potem pa ji je uspelo z dobrim marketingom(?) ali s čim(?) zavesti kupce, da so kupovali senčke po tako zasoljeni ceni…
    Glede na to, da jih prodaja kot lastne izdelke, bi podjetje vseeno lahko to dejstvo zmotilo. Ampak verjetno jim je res vseeno…

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tako je.. ona je precej casa nakladala da jih je sama zamesala, oz tako dolgo dokler je bralci/stranke niso postavile pred dejstva,.. Sedaj tistega dela kjer je pisalo, da jih sama mesa, ni vec.
    Ima pa precej dober image podjetja..
    Super blog, kjer objavlja tutoriale, ipd.. Licna stran, v bistvu kupce dobiva preko bloga in ker vsake toliko kaksnemu sencka par senck za youtube review..

rabarbara
    Udeleženec

No, vsaj razkrinkalo se jo je in verjetno je zdaj itak izgubila ogromno strank. Razumem pa tvoje razočaranje…

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Itak… v bistvu je veliko takih podjetij, ki samo prepakira… ampak vecina jih je toliko fer, da to prizna..
    Ona pa ne, ces njo vsi kopirajo. Mah :).

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Novosti!

Xenia je postala dva videa.. :)) Eden kako ‘mesa’ pigmentke,…
    in eden z njenim govorom, kaj se dogaja v blog svetu..

[youtube:pnaj4wkt]http://www.youtube.com/watch?v=OiF1–8YwVM[/youtube:pnaj4wkt]

[youtube:pnaj4wkt]http://www.youtube.com/watch?v=xB6HjDC-Y_E[/youtube:pnaj4wkt]

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem mislila, da sem že nekaj napisala na to temo, pa sem očitno pozabila poslati post.
    Ne slišim zvoka pri videoposnetkih, zato se moj komentar na naša na prvi post.

Pri TKBju bi izredno težko kupila mico, jo prepakirala in prodala naprej kot senčilo, ker mice same po sebi niso obstojne (vsaj velika večina ne). Mislim, da s takimi senčili ne bi bil nihče zadovoljen.

Mi je pa ta stran znana še iz časov, ko naj ne bi pravilno navajala sestavin (po možnosti dodala + skrivnostna sestavina), zato nisem nikoli naročevala njihovih senčk.

Kar se tiče poštenosti prodajalcev – zelo veliko jih prodaja prepakirana senčila, pa to sploh ne vemo oz. lahko le ugibamo.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Gejba, se strinjam.

Ampak moras vedeti, da vecina ljudi nosi njene sencke ‘na mokro’, to pomeni zmesane s cimerkoli ze. Tudi sama to pocnem, ker ko sem poskusila nositi suho sencko, je bila obupna.

Po par urah je barva zbledela (ceprav sem jo imela na cs primerju), sla v gube veke..

Sicer pa nekaj pigmentov iz tkb trading je ze namesanih, npr Hot Mama (kar je pri njej Siren):Iron Oxide ,77499 ,1309-38-2,Silica ,7631-86-9

Drugace pa ja, se vedno navaja svoj freakin’ GLEE kot ingredient….

Ehh.. cela drama je okoli tega podjetja, vedno vec podrobnosti se bere okoli..
    No ja, od nje ne kupujem vec.

Tudi sminke so menda zanic. Kot zanic mislim na prevec pigmentirane, kar pomeni da so zelo zelo goste in se ne mazejo lepo, izsusijo ustnice, jih zapacajo in so zelo drage (16$).

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Te TKBjeve zadeve jaz niti ne štejem kot senčke, ker so to zame mice z malo dodatkov. :silly:

Lahko da jih res meša … pa pač ne ve kaj dela. Dobra senčka mora vsaj delno ostati na koži (samo rahlo vtreš v kožo) tudi ko močno pihneš nanjo.

S čem pa mešajo, da se jim sploh obdrži moker nanos – z glicerinom?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Verjetno jih nekaj sama mesa, dodaja kaj za obstojnost ne vem tocno, prevec je enih kontradiktornih informacij..
    Ampak jaz jih iskreno mesam z visini.

Edit: Se vsebina sencke (siren) iz njene strani. Tista prej je bila iz TKB
    Contents: Silica, Iron Oxide.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sicer nebom namigovala na kaj, mi gre pa v nos da prvem videu meša zasebno življenje s poslom..

Drug video mi je pa kar nekaj no… Si upam trdit, da to zna vsak ustvariti, če se le malo poglobiš v odtenek (analiziraš kaka barva je v osnovi, kak finiš ima itd..). Pa če imaš neka osnovna znanja o mešanju pa itak..

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Da, to da je bila uboga reva revna, ehhh… ja brezveze..

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Evo, sem ponovno poslikala sencke (ce jih ze imam jih bom pac uporabljala).

1. Nymph
    2. Snow Queen
    3. Primadonna
    4. Mirror Mirror
    5. Circus Girl
    6. Cleopatra
    7. Pink Poodle
    8. Siren

9. Lime Criminal
    10. Princess Caraboo
    11. Enchanted
    12. No name (got from V’day 09)
    13. Elf
    14. Mermaid

15. Medusa
    16. Dragon Scale
    17. Twilight
    18. No name (V’day 09)
    19. Duchess
    20. Shoe Addict

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico