LIME CRIME – Magic Dusts

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči LIME CRIME – Magic Dusts

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

LIME CRIME – Magic Dusts

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kupila sem te sencke priblizno leto nazaj (malo manj) in placala za eno 12$.
    Bile so moje prve mineralne sencke :).
    Trenutno imam v lasti vecino njene kolekcije (20 senck?), toda ko sem izvedela da so samo prepakirane sencke sem bila blazno jezna…

Sencke varirajo v teksturi, npr. Dragon Scale je vecinoma glitter sencka, ostale so bolj ali manj perlaste.

Nanasajo se enostavno, blendajo se tudi lepo. Tudi moker nanos ni problematicen, s tem da moker nanos podaljsa zivljensko dobo sencke (oz nosljivost).

Same suhe sencke izgubijo malce pigmentiranosti po par urah (5 ur priblizno), mokre pa sploh ne.

Brez podlage sencke ne zdrzijo dolgo, ne vec kakor tri ure. Sama imam mastne veke, torej si nikakor ne bi drznila nositi senck brez primerja.
    Z njimi sem uporabljala CS Eye poxy, kateri se je dobro obnesel.

S samimi senckami nisem imela problemov z blendanjem, tudi shimer se je lepo pokazal.

Na zalost ne priporocam nakupa, ker se da dobiti enako kvalitetne sencke za veliko manj denarja drugje.

2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico