Likalnik za lase

Ta tema vsebuje 85 odgovorov, ima 27 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S325 S325 3 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ali kaj uporabljate likalnike za lase? Jaz imam trenutno enega slabšega :mistake: in ker bi ga uporabljala bolj pogosto me zanimajo kvalitetni likalniki. :)
    Trenutno so mi všeč GA.MA in REMINGTON. Zdijo sem mi dokaj kvalitetni.
    Kaj pravite? Katerega imate vi? Kakšne so vaše izkušnje?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Khm – enega Remingtona sem dobila za RD vendar ga še nisem uporabila. :blush1: Ga imam namen kmalu uporabiti – bom poročala kakšen je učinek.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, daj poročaj, ko ga uporabiš! :yes:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz imam Rowento (s keramičnimi ploščicami), sem zelo zadovoljna.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Kako pogosto si likaš? Js bi si kar 2x na teden al pa vsaj 1x.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Kakor kdaj, se zgodi tudi, da sem se 4x na teden :blush1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz imam Remingtona. Ne vem točno, kateri model. Če se ne motim ima Teflon Ceramic tourmaline prevleko. Kupila sem ga kakšno leto nazaj in takrat prav tako prešla iz prastarega “likalnika” na tega in to je bila večja razlika kot če se usedeš iz prastarega avta v novega :)) Ampak res… stari je rabil fuul časa, da se je sploh segrel, pri temu gre to en dva tri :yes: Pri temu se da nastaviti končna temperatura. In da o drsenju po laseh sploh ne govorim. Stari je prav “štopal” po laseh, tal pa lepo drsi.

Vendar si kljub vsemu bolj po redko likam lase, ker se mi zdi škoda las, saj menim, da s kakršnim koli toplotnim oblikovanjem lase izsušujem in s tem se hitreje poškodujejo.

Priporočam ti, da si zraven dobrega “likalnika” kupiš še dobro zaščito za lase.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sama sicer ne uporabljam likalnikov, sem pa slišala pohvale za enega Philipsovega.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Za Remingtonovega sem res slišala pohvale, ampak sem se že odločila in si naročila GA.MA IONSKI KERAMIČNI. Že komaj čakam da ga dobim in seveda poročam kakšni so rezultati. :yes:
    Zanj bom dala 94 evrov :devil: , vendar kot druge pravijo je vreden tega. Bomo videli.
    Za zaščito pa že pri starem uporabljam LOREAL HOT GLATT in mi je res všeč, ker že prej naredi gladkejše lase in če jih zravno še zaščiti pa še toliko bolje.

Profile photo of hudicka
    hudicka
    Član

Jaz uporabljam kar enega Babyliss-ovega, pa se čisto obnese, je pa res da se ne likam veliko, pa še to ko se, ponavadi le par sekcij okoli obraza, redko vse lase.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Moje naročilo je prestregel božiček :dance1: in bom morala še malo počakati :verymad: , preden ga bom lahko stestirala.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Tudi jaz (in mama in sestra) imamo Remingtonovega. Sicer je star že cca 2 leti, ampak še vedno odlično opravlja svojo nalogo. Jaz sem sicer pri tem zmerna (cca 2x na mesec če si zlikam), mama si pa vsak dan … in imam eno vprašanje: a se je še kateri zgodilo, da se tista teflonska (+ ionska) prevleka izrabi? Kot da bi šla dol (kot bi se skrušila)? Me zanima, če je to škodljivo oz. če to pomeni, da mu je “potekel rok uporabe” :) ali ga še vedno lahko uporabljamo naprej?

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz imam ta starega že kar nekaj let (po mojem ziher 4 ali več) in ima keramične ploščice. Zgledata še vedno kot novi, brez krhanja. Če se krha po mojem ni glih vredu.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Po moje tudi to krhanje ni uredu :think: ..

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jaz uporabljam remingtonovega, enega novejših modelov in je super…vsaj v primerjavi z babyglissovim, ki sem ga imela pred tem :) likala si jih nisem kar nekaj časa, zdaj pa zaradi nove frizurce to nujno rabim počet, ker drugače izgledam kot z gnezdom na glavi :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico