Letos grem na dopust… kam??

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Letos grem na dopust… kam??

Ta tema vsebuje 246 odgovorov, ima 65 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Orange Orange 4 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

S fantom razmišljava, da bi šla v Dominikansko republiko.. Ali je bila že katera tam? Izkušnje?

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Nope, nisem še bla tam. Mogoče pa kdaj…

Letos nevem kako bo z dopustom, mogoče za kak vikend skočim na morje s fantom ali prijateljico/prijateljem, imam preveč obveznosti da bi si lohk privoščila dopust, žal…

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Banjole – kamp Športnega društva Kranj za 10 dni, edino še v katero izmeno ne vem.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

:D: :D:
    Rezerviran imamo apartma nekje v Dalmaciji, končno :lol1: , ne vem čisto, kje, ampak bitno da imamo :D Pa še dobro izgleda, pa še drago ni …

Gremo pa tri (ali morda celo 4) prijateljice … Odlično bo, osnovna zasedba enaka kot lani (jaz in prijateljica), dodatki so dobrodošli, naloge pa porazdeljene: jaz ne kuham, lahko pa pospravljam :lol1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

slovenska obala avgusta…pa mogoče še septembra :)

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jaz sem prek firme uzela apartma nekje zraven Šibenika…in res že komaj čakam odhod!!! :D:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tud jaz bom šla avgusta s fantom in ostalo klampo nekam na Hrvaško za podaljšan vikend… kampirat seveda :D:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Hm, lani sploh nisem bila na morju, nisem nek velik ljubitelj (že zaradi alergije na sonce). Če grem grem kampirat, v Istro. Lepe plaže, ne preveč ljudi… pa še veliko takih bolj natur in poceni kampov. Kam dalj pa ne hodim, čisto preveč vožnje zame.
    Nazadnje sem bila na slovenski obali, Lucija, morje tako umazano da se ti kar želodec obrača :unsure:

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Z mojim dragim pa greva letos v Hurgado (Egipt).Upajmo da bo ok in da ne bova “fasala” faraonovega prekletstva :unsure: :)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ta glavni letošnji dopust/potovanje je že mimo… Amerika – Florida in NYC… bilo fenomenalno… julija greva še za teden ali dva na Pag, a bo bolj delovni dopust…

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz pa nevem če bom sploh šla kam z mojim(šparama)..mogoče ribe lovit na kakšen ribnik :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz grem za najmanj 10dni na hrvasko, malo po italiji, ce bo vse po planu pa se v Svico, septembra/oktobra pa morda v Egipt ( je pa se vse v zraku :silly: )

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Uf, Egipt! Tam je res lepo, sem bila pred dvema letoma v Hurgadi!
    Letos gremo v Tunizijo za 14 dni! Komaj čakam!!! :cheer:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Za par dni (ko se bomo vse uskladile glede datuma) še z dvema prijateljicama gremo v neznano :)

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Letos bova po kar nekaj letih tujine podpirala slovenski turizem. Malo na obalo, potem pa najbrž še nekaj dni Kranjska Gora ali Bohinj.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico