Letalske karte

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Letalske karte

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of estelle estelle 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Danes sem brskala po internetu za cenami letalskih kart. Spletnih strani, ki nudijo nakup, je malo morje, cene pa kar odstopajo – zato me zanima, če ste s kako dotično stranjo imeli dobre izkušnje in jo priporočate za nakup ugodne letalske karte.

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jaz sem kupila že precej letalskih kart. Najbolj sem zadovolna s potovanje.si ; dobre ponudbe, hitro dobiš karte :thumbsup: Kupovala sem tudi preko STA-lj, dobila sem ful ugodno karto za ZDA, sem bila pa enkrat že sama na tej potovalni agenciji, pa so mi precej drag ponudbe našli, sem sama našla cenejše (prek njihove spletne strani). Kam pa potuješ? Če potuješ v ZDA se veliko bolj splača kupit karto do (npr) New Yorka, za po ZDA je pa najbolje, da sama kupiš na npr. Expedia.com :) Pa leti iz okolice (Benetk…) znajo biti precej ugodnejši.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico