Lavera

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kako se vam zdi ta znamka? Kako ste zadovoljne z njihovimi izdelki?

Jaz sem si prejšnjič nabavila njihov šampon; mandljevo mleko, za občutljive lase. Moji lasje se zelo hitro mastijo, so tanki, in občutljivi, konice se mi stalno cepijo, zelo zelo radi se mi vozljajo..

Šampon sem vzela, ker se mi lasje zelo hitro zmastijo, sem pa želela nekaj nežnega, ker naj bi to pomagalo proti temu+lasišče imam grozno občutljivo..po vsakem šamponu me začne glava srbeti en dan po umivanju. Brez balzama so moji lasje prava žalost-naelektreni, divji, suhi, grozno se vozljajo.

Tale šampon mogoče ne odpravi maščenja, mogoče presojam prehitro ker ga še nimam dolgo. Moti me tudi to, da se ne peni preveč, ampak glede na to da naj bi baje imel dobre sestavine, mu to spregledam.
    Sedaj pa še pozitivne lastnosti. Šampon sicer med šamponiranjem naredi lase nekako suhe in trde, tudi ko ga sperem imam občutek, da se bodo lasje močno vozljali :confused: , če ne bom nanesla balzama. Po balzamu, še vseeno ne izgleda da bo kaj bolje :scared: . Ko pa jih začnem sušiti se pokaže prva stvar pri tem šamponu, ki je še nisem zasledila pri nobenemu. Lasje so zelooo mehki :thumbsup: , na pogled veliko bolj svetleči in gladki, nahranjeni. Vseeno las nič ne obteži, so lahkotni a hkrati mehki.. Jaz sem se v ta šampon zaljubila :flower2: sicer še nisem imela kakšnega bolj naravnega, razen alverde. Cena je malo višja cca.6€ ampak učinek, ki ga naredi na mojih laseh to res odtehta. Do sedaj naj naj šampon, meni se zdi kot čudež :lol1: .

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz še nisem imela nobenega njihovega šampona, sem pa slišala veliko pohval in bom vsekakor preizkusila. Je pa pogosto da se naravni šamponi ne penijo, mene to niti ne moti :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mene cena pri teh šamponih tako bremza, da kljub temu, da sem ga imela že velikokrat na wish listi, ga še vedno nisem kupila…pa tut ne vem če ga bom…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

hehe, mene je tudi najveckrat zabremzala cena, se posebno zato, ker se mi je zdela dokaj majhna kolicina (pa sploh nisem pogledala koliko dejansko je sampona, mogoce je samo flaska taka) in ker se slabo peni predpostavljam da se ga kar veliko porabi

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Meni so tudi Laverini šamponi ful fajni. Imela sem dva (že večkrat): tudi tega z mandljevim mlekom in pa šampon s pomarančnim mlekom za fine in tanke lase. Oba zelo lepo dišita, ampak mi je mandljevo mleko za odtenek boljše. Res je, da se ne penijo tako zelo, kot kakšni drugi šamponi, ampak meni sta se vseeno oba spenila … čisto zadosti (da sem imela občutek, da je lasišče čisto :) ), če ne ob prvem, pa ob drugem nanosu. Fajn je treba prej zmočit lasišče in še malo šampon razredčit prej, ker je zelo goste konsistence – tako da se ga tudi ne porabi tako zelo. Aja, in pakirani so v stekleničkah po 250 ml, kar se mi zdi čisto normalno. Zanimivo, meni se pa ne zdijo tako strašansko dragi, glede na to, da vem, da so sestavinsko vredu in seveda glede na učinek. Ko vidim učinek na laseh, rade volje dam tisti denar … ker vem, kam sem ga naložila.

Vsekakor so Laverini šamponi :thumbsup:
    Trenutno pa sem sama v kupovanju tistega z limoninim mlekom. :)

darksome
    Član

Ja, to s penjenjem pač moraš vzeti v zakup pri takšnih šamponih..tudi meni se je zdel drag, ampak mi sedaj denarja res ni žal :cheer:

darksome
    Član

Kakšen pa je kaj tale šampon:
    Lavera basis šampon-blag;

Ingredients / Sestavine INCI (CFTA): Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glocoside, Lauroyl Sarcosine, Cocamidopropyl Betaine, Coca Glucoside, Mel, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycol Distearate,Calendula Officinalis (Calendula Extract), Chamomilla Recutita (Chamomile Extract), Rose Damascena (Rose Water)*, Urtica Dioica (Nettle Extract), Amica Montana (Amica Extract), Alcohol, Parfum/Essential Oils (Fragrance).
    *Surovine iz kontrolirane biološke pridelave.

vir

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico