LAVERA – Soft Deo Roll-On vanilija-kokos

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti LAVERA – Soft Deo Roll-On vanilija-kokos

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kanna Kanna 6 let, 4 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine CTFA/INCI: Water (Aqua), Cellulose, Zinc Ricinoleate, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Cocos Nucifera (Coconut) Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract*, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Hydrated Silica, Hydrogenated Palm Glycerides, Fragrance (Parfum)**
    VIR
    * sestavine iz certificirane biološke pridelave
    ** naravna eterična olja
    BDIH certifikat • ph-vrednost: 5,0 – 5,5 • olje v vodni emulziji • vegan

Opis:
    Nežna in varovalna nega brez alkohola za občutljivo kožo.
    Topel vonj zrelega vanilijevega stroka in žametnega kokosa.

Vsebina: 30ml.
    Cena v TM-shop 5,95€.

Profile photo of Kanna
    Kanna
    Udeleženec

Najprej moram povedat, da ta deo sprej uporabljam zgolj kot dodatek k antiperspirantu. V vročih dneh se mi na koži, ki je neposredno izpostavljena soncu (predvsem vrat, ramena, roke) razvije neprijeten vonj, ki pa ga tale sprej solidno prepreči. To pomeni, da po dolgi :drive: v avtu brez klime pridem pred ljudi brez da bi me bilo sram, ko pa se po dolgem dnevu vrnem domov, pa pomaga samo še tuš.
    Ampak, če na kratko povzamem svoje izkušnje:

+ vonj po kokosu in vaniliji se sčasoma spremeni v poletno, morsko vonjavo;
    + solidno prepreči neprijetne vonjave pri potenju oz. poskrbi, da se dlje časa počutim sveže;
    + se hitro posuši in ne pušča sledi;
    + razpršilo ni pod pritiskom, kar je meni velik plus, saj lahko ob pršenju normalno diham in ne ne dušim od potisnih plinov :vomit:

– ne verjamem, da je dovolj močan, da bi brez pomoči antiperspiranta preprečil potenje (to niti ni njegova funkcija) in neprijetne vonjave pod pazduho – je pa res, da nisem preizkusila.

Cena izdelka (50 ml) je okoli 8 eur v BioTopic (Celje), kar je za moj okus ravno na meji še sprejemljivega, saj ob redni uporabi spreja kmalu zmanjka (v roku meseca dni), kar je tudi posledica tega, da sprej uporabljam na večji površini.

Kakorkoli, izdelek priporočam za namene podobnim mojim, sam deo sprej pa dvomim da bi bil dovolj zanesljiva zaščita brez pomoči kakega močnejšega deodoranta oz. antiperspiranta (vsaj pri osebah, ki se bolj potijo).

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico