LAVERA – Soft Deo Roll-On pomaranča-rakitovec

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti LAVERA – Soft Deo Roll-On pomaranča-rakitovec

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine CTFA/INCI: Water (Aqua), Cellulose, Zinc Ricinoleate, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Zinc Oxide, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Hippophae Rhamnoides Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract*, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Hydrated Silica, Hydrogenated Palm Glycerides, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil*, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool*
    VIR
    *sestavine iz certificirane biološke pridelave
    ** naravna eterična olja
    BDIH certifikat • ph-vrednost: 5,0 – 5,5 • olje v vodni emulziji • vegan

Opis:
    Nežna in varovalna nega brez alkohola za občutljivo kožo.
    Čudovito aromatičen in svež vonj po zrelih, sladkih pomarančah.

Vsebina: 50ml.
    Cena v TM-shop 6,95€.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Na forumih sem kar nekajkrat brala pohvale za Laverine deote, zato sem se odlocila, da jih preizkusim.

Embalaza je steklena, roll on, klasicna, doziranje je nekje srednje enostavno, saj ga kar hitro nanesemo prevec.
    Vonj je dokaj kisel, meni neprijeten, vendar na kozi kmalu izgine.
    Ni mi vsec njegova lepjiva konsistenca, ob nanosu imam tak neprijeten obcutek in kar nekaj casa traja, da se posusi.
    Pusca madeze na oblacilih, kar je se ena njegova slaba lastnost.
    Koze mi ni drazil, tudi ce sem ga nanesla takoj po britju.

Potenja ne preprecuje niti se na meni ni dobro izkazal v preprecevanju neprijetnega vonja (pa nisem ravno problematicna kar se tega tice) niti pozimi, poleti pa je bil prava katastrofa, dejansko je bil ucinek enak, kot ce deota sploh ne bi nanesla.

Cena je okoli 8€ v mercatorju, kar je za moje pojme izrazito prevec, glede na njegov ucinek.

Jaz ga vsekakor ne bom nikoli vec kupila, saj je pri scoji najpomemnejsi funkciji enostavno pogorel, tako da ga ne priporocam.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico