LAVERA – Soft Deo Roll-On divja vrtnica

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti LAVERA – Soft Deo Roll-On divja vrtnica

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lena Lena 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine CTFA/INCI: Water (Aqua), Cellulose, Zinc Ricinoleate, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Zinc Oxide, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Rosa Canina Flower Extrakt*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract*, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Myrtus Communis Water*, Hydrated Silica, Hydrogenated Palm Glycerides, Fragrance (Parfum)**, Cinnamal**, Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**
    VIR
    * sestavine iz certificirane biološke pridelave
    ** naravna eterična olja
    BDIH certifikat • ph-vrednost: 5,0 – 5,5 • olje v vodni emulziji • vegan

Opis:
    Brez alkohola, nežen kot vrtnica, naravno svež.
    Nežna in varovalna nega brez alkohola za občutljivo kožo. Topel vonj kot cvetoč vrt poln vrtnic.

Vsebina: 30ml.
    Cena v TM-shop 5,95€.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tale deo sem uporabljala, ker sem imela težave z alergijo na sama ne vem kaj…skratka, kožo sem imela tako iritirano, da nisem prenesla nobenega drugega deodoranta razen tega. Je izredno nežen do kože, čudovito diši in nič ne draži. Res je, da 10 ur ni zdžal, je pa njegova obstojnost dokaj solidna. V kombinaciji z isto toaletno vodico, je pa prav božanski.

Moja ocena: 5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico