LAVERA – Fresh deo sprej vanilija-kokos

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti LAVERA – Fresh deo sprej vanilija-kokos

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine CTFA/INCI: Alcohol*, Water (Aqua), Glyceryl Caprylate, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Camellia Oleifera Leaf Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Melissa Officinalis Water*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Cocos Nucifera (Coconut) Extract*, Tilia Cordata Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
    VIR
    * sestavine iz certificirane biološke pridelave
    ** naravna eterična olja
    BDIH certifikat • vegan

Opis:
    Deo sprej s toplim in čutnim vonjem po vaniliji in kokosu nudi dolgotrajno zaščito. Pomembni bio-izvlečki aloe vere pomirjajo in negujejo kožo. Rastlinske sestavine cveta bio-hmelja in nepozebnika skrbijo za efektivni deo-učinek.

Vsebina: 50ml.
    Cena v TM-shop 5,95€.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Deodorant sem kupila, ker je bil dokaj pohvaljen na forumih, vendar sem bila nad njim zelo razocarana.

Embalaza je lepa, steklena steklenicka s pumpico, ki omogoca enostavno doziranje.
    Vonj je sladkobno-alkoholen in mi ni ustrezal, se je pa hvala bogu na kozi kmalu razdisal.

Pusca madeze na oblacilih, kar je zame pri deodorantu nezazeljena lastnost, se pa dokaj hitro vpije (verjetno posledica alkohola), drugace mi koze ni drazil.

Zaradi alkohola na drugem mestu me je koza pekla, ce sem ga uporabila takoj po britju.
    Svoje glavne naloge-preprecevanja neprijetnega vonja nazalost ni opravil (tako kot lavera roll on ne), v bistvu je bil rezultat podoben, kot da deota sploh ne bi nanesla (uporabljala sem ga pozimi, predvidevam da bi bilo poleti se slabse).

cena je okoli 8€ v mercatorju, kar je po mojem mnenju izredno prevec za deo, ki ne nudi dobrega ucinka, tako da ga ne priporocam.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico