LAVERA – Fresh deo sprej sporiš-limona

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti LAVERA – Fresh deo sprej sporiš-limona

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Sestavine CTFA/INCI: Alcohol*, Water (Aqua), Glyceryl Caprylate, Verbena Officinalis Flower Water*, Camellia Oleifera Leaf Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Melissa Officinalis Water*, Humulus Lupulus (Hope) Extract*, Tilia Cordata Extract*, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Coumarin**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
    VIR
    * sestavine iz crtificirane biološke pridelave
    ** naravna eterična olja
    BDIH certifikat • vegan

Opis:
    Deo sprej s svežim vonjem po sporišu in limon nudi dolgotrajno zaščito. Pomembni bio-izvlečki aloe vere pomirjajo in negujejo kožo. Rastlinske sestavine cveta bio-hmelja in nepozebnika skrbijo za efektivni deo-učinek.

Vsebina: 50ml.
    Cena v TM-shop 5,95€.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Zelo dober deodorant. Ne pušča madežev, dolgo zdrži in ima svež, limetin vonj. Mene je presenetil posebej zaradi alkohola, zaradi katerega sem nakup kar nekaj časa odlašala. Pa se je izkazalo za neutemeljen strah. Deodoranta sicer nikoli ne pošpricam na sveže obrito kožo, ker takrat res zna zapečt, kože pa mi niti ne izsušuje.

Enaka zadevca kot pri vrtnici.

Priporočam

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico