LAVERA – Basis Deo Roll-On

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of kresnicka kresnicka 8 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sestavine INCI (CFTA): Aqua(Water), Zinc Ricinoleate, Hydrogentated Palm Glycerides, Glycerly Caprylate, Xantham Gum, Buxus Chinensis (Jojoba Oil)*, Hydrogenated Lecithin, Calendula Officinalis (Calendula Extract)*, Aloe Barbadensis (Aloe Vera Gel)*, Hamamelis Virginiana (Hamamelis Water)*, Capryluic/Capric Triglyceride, Parfun (Essential Oils).
    *Surovine iz kontrolirane biološke pridelave.
    Vrednost pH · Tip emulzije · Vegan · BDIH:
    4,5-5,0 · vegan · BDIH
    VIR

Opis:
    S svojo nežno recepturo, ki ščiti kožo je Deo Roll-on idealen za ljudi s posebej občutljivo kožo. Dragocena aloe vera in ekstrakt nepozebnika skrbita ves dan za svež občutek.

Vsebina: 50ml.
    Cena v TM-shop 6,98€.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

To je pa moj trenutni zmagovalec :) (zdaj že mam tretjo dozo :) ) Res fantastičen deo, ki odlično opravlja svojo funkcijo tudi pri raznovrstnih (športnih) aktivnostih. Če vam vonj ugaja (kljub temu, da je nežen, mislim da marsikateri ne bi bil všeč :) ) ga obvezno preizkusite. :) (ampak res obvezno povonjat prej! :) ) Meni je tudi vonj naravnost fantastičen (sem malo čudna :P ), tako da ga včasih čez dan tako malo brezveze povoham :D Pa všeč mi je, ker je res tako zelo nežen, da mi ne pozroča nobenih izpuščajev ali zatekanja bezgavk …

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico