LAVERA – Almond Milk Shampoo for Sensitive Hair

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi LAVERA – Almond Milk Shampoo for Sensitive Hair

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Sestavine:
    CTFA/INCI: Water (Aqua), Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucosoide, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucosoide, Glycerin, Prunus Dulcius (Sweet Almond) Fruit Extract*, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Leontopodium Alpinium Herb Extract, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**. Linalool**i

*Ingredients from certified organic agriculture
    **natural essential oils

vir;sestavine so prepisane z embalaže, ki jo imam doma.

vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Moje lasišče je zelo občutljivo in srbeče, hitro se zmasti. Lasje so tanki in pri konicah suhi. Tale šampon mi odpravi srbečico, in pomiri lasišče do tolikšne mere, da se mi lasje tudi počasneje zmastijo. Poleg tega so lasje po pranju občutno mehkejši in bolj navlaženi, hkrati pa mi jih niti malo ne obteži. Tekstura izdelka je meni zelo všečna, skoraj zdrizasta, je skoraj perlaste barve. Žal se tako kot večina naravnejših šamponov bolj slabo peni. Vonj, ki se vije iz embalaže mi ni preveč všeč, med uporabo pa se spremeni v čudovit pristen vonj po praženih mandljih. Embalaža sicer ni estetski vrhunec, ni pa grda. Poleg tega je praktična, pokrovček se dobro zapira, brez straha da bi med prevažanjem kaj steklo ven.

V celoti mi je izdelek zelo všeč, kupila sem ga že dvakrat. Zdrži mi približno 2 do maksimalno 3 mesece, cena pa je malo čez 7€

Ocena 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Se eden izmed Laverinih samponov, ki me je pustil ravnodusno oz me razocaral.

Embalaza je plasticna, doziranje dokaj natancno (pokrovcek sem malo tezje odpirala).

Sampon je gelaste kostistence, za enkratno uporabo sem ga porabila nekje v velikosti oreha. Peni se, vendar slabse od obicajnih samponov (in tudi slabse od alverde).

Vonj mi je nekako umeten, jaz pravega mandljevega vonja ne zaznam, vonj mi izgine kmalu po pranju.

Imam dolge, svetle, dokaj tanke, ravne lase, ki se mi pri lasiscu radi zmastijo, konice pa imam suhe. Posebno obcutljivega lasisca nimam, tako da ne vem ali je res primeren za obcutljivo lasisce ali ne.

Po uporabi so bili lasje sicer ocisceni, dokaj lepi in gladki, vendar so se mi ze naslednji dan zmastili (ponavadi traja dan ali dva vec), zato sem bila nad njim razocarana in vam ga ne priporocam, ce imate tanke lase, ki se vam radi zmastijo.

Cena je okoli 8€ v Mercatorju, kar mi je glede na ucinek prevec in ga ne bom vec kupila.

Priporocam, ce imate suhe lase!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico