L’ANGELICA – Zeliščna ustna voda

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega zob in ustne votline L’ANGELICA – Zeliščna ustna voda

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sestavine:
    aqua, glycerin, sorbitol, polysorbate 20, salvia officinalis extract, mentha piperita, colocasia antiquorum extract, propylene glycol, allantoin, disodium bicarbonate, chlorhexidine digluconate, sodium fluoride, sodium saccharin, mentha piperita oil, menthol, anethole, sodium lauryl sulfate, lactic acid, imidazolidinyl urea, sodium benzoate, tetrasodium EDTA, eugenol, CI 42051, CI 15985, CI 19140

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To ustno vodico sem kupila, ker sem od nje pričakovala več.
    Šele doma sem preverila sestavine in ugotovila, da je sestavinsko zelo slaba, zato sem jo tudi samo sprobala in potem dala naprej. :roll:

Je temno zelene barve in ima močan okus po mentolu. Usta dobro osveži.

Embalaža je klasična plastenka, ki smo jih navajeni pri večini ustnih vodic. Doziranje je bilo enostavno.

Kupila sem jo v Tuš Drogeriji; cena je okrog 5€ (kar je absolutno preveč za takšne sestavine)
    Nakupa ne bom ponovila.

Splošna ocena: 2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico