LANCÔME – Hypnôse

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi LANCÔME – Hypnôse

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je trenutno eden izmed kar nekaj parfumov, ki so v moji uporabi. :parfume:
    Vedno imam raje več parfumov in se potem odločim na podlagi trenutnega razpoloženja.

Ta prafum ima zelo močan in izrazit vonj. Zato ga ne priporočam tistim, ki imate raje nežne vonje.
    Definitivno ni primeren za poletje, ker je premočan.

Sama ga uporabljam samo pozimi in za hladnejše dni se mi zdi super.

Vonj je res obstojen, verjetno ravno zaradi tega, ker je zelo močan. Meni se zdi, da res cel dan traja.

Vonj mi ni toliko všeč, da bi nakup ponovila. Kupila sem ga, ker je bil znižan.

Splošna ocena: 3/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Krasen parfum za vse tiste, ki imamo rade močnejše vonje. Meni se drži kar cel dan in ga priporočam.

Moja ocena: 4

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Pred leti sem v dar dobila tale parfum in takoj me je očaral. Gre za orientalski vonj (zgornja nota pasijonke, nato jasmin in vanilija), ki je res nekaj posebnega. Vonj je zelo obstojen in sladkobno težak, zato je primeren za jesenski in zimski čas.
    Cena je precej visoka (50ml za cca 70 evrov), ampak se parfuma zaradi njegove obstojnosti zelo malo porabi. Steklenička je spiralno zavit pravokotnik; je praktična in hkrati zelo prefinjena.
    Parfum priporočam v preizkušnjo, še zlasti če so vam v hladnejših dneh všeč močnejši sladkobni vonji.

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico