Laki, ki so primerni za Konad

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Laki, ki so primerni za Konad

Ta tema vsebuje 123 odgovorov, ima 28 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tako, odpiram temo, kjer bomo pisali o lakih, ki delujejo s Konadom.

Predlagam, da se tukaj res osredotočimo na seznamčke z laki. Morda zraven kratek opis, čez kakšno podlago je bil lak sproban in izkušnje/opazke ipd. Poskušajmo temo držati čim bolj pregledno, da nam bo res v pomoč. Ostala vprašanja in pogovor o Konadu pa v ustreznih temah ;)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Avon Mirror Shine
    Preverjeno, da odlično delujejo za konadiranja. Tako čez svetle kot čez temne podlage. Gre za metalik lake, ki so sicer precej težavni za nanašat, za Konad so odlični. Ne vem, ali se jih da še dobiti. Jaz sem jih nabavila okrog novega leta in ful sem vesela, da sem jih vzela. Imam 6 odtenkov: blue steel, metallic mauve, polished pink, copper sheen, gold foil, silver foil.

Maybelline Mirror Magic – srebrn in odličen za Konadiranje čez vse podlage; vmes ga je treba mešati, ker se delci usedajo na dno

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

Maestra super tema :thumbsup:

Oriflame Long Wear Nail Polish (še ena stara zaloga, ki jo imam doma, sicer imam samo odtenek black cherries, temno rdeča) prek biserne, bež, peach podlage ter preko syf purple magic

Essence SYF purple magic preko bele podlage

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

essence SYF turkizen preko temne podlage
    essence SYF very berry preko bele podlage

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

N.Y.C. – Blue Tight Denim Creme – temno moder lak preizkušen čez temnejšo roza – fuksija roza (Avon-Viva Pink); vzorec je zelo lepo viden

Sally Hansen Salon – Night Hidrangea – preizkušen čez Avon Viva Pink; odtis je nežen

Sally Hansen Hard As Nails – Blue It – preizkušen čez Avon Viva Pink; odtis je dobro viden

Jessica – Fancy Fishnets – preizkušen čez Avon Viva Pink; metalik odtis je odlično viden – Tale je super za konadiranje!

Jessica – Butterfly Kisses – svetlo moder preizkušen čez Avon Viva Pink; odtis je nežen (ker je že barva sama nežna), a lepo viden

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

sem probala s črnim essence, pa gre bolj tako…napol :roll:
    je dosti pigmentiran ampak se mi zdi preredek,
    naredi bolj svetel odtis. Kakšen malo starejši (že malo strjen) bi bil verjetno super :wink1:

Profile photo of Ribica
    Ribica
    Član

– China glaze Passion, Emotion, Admire

– CG OMG

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Essence – Into the ocean TE – bubble bubble
    preko črnega laka naredi zanimiv metalik (folijast) efekt (barva laka se niti ne opazi)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Essence – Tuvalu iz Ethno Couture TE – krem rdeč sproban čez rumen lak; odtis je odličen

ostali laki iz te kolekcije sicer delujejo, a odtisi niso tako intenzivni; torej pogojno uporabni za koned

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

kakšne izkušnje z Rock it, baby! (Essence colour&go) pri konadiranju??

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

mislim da ne bo šlo, že z mojim ne gre, pa je dosti bolj prekriven kot ostali baje :ermm:
    pride zelo svetel odtis pa zelo težko je postrgat lak s plate tako da ostane dovolj v motivčku,
    mogoče če bi se res zelo potrudila bi šlo :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

malo obujam tole temo :yes:
    zanima me, kateri npr. She ali Essence lak bi bil tudi primeren za konad. Meni se zdi da noen ne deluje – oz. da Konadovi delujejo tako doro, da so vsi ostali proti njim polomija…

kaka ideja?

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

s katerimi nadlaki ste lakirale čez črno barvo?? kateri razen konadov je najboljšši, da ne razmaže?? hvala

Nati, tudi sama sem poskusila samo z ethno couture rdečim lakcem, z njim gre lepo, samo sem ga nanesla le na svetle barve (moram še poskusit na kakšni temni)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

eh…to LE sem zamudila :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Manhattnov črn lak deluje super s konadom – moj je sicer že malo star in strjen, ampak mogoče bi tudi nov deloval. Tudi ko sem dala čez nadlak, se ni nič spackalo :thumbsup:

vir

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico