Lak za nohte in lateks rokavice

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Lak za nohte in lateks rokavice

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of epica
    epica
    Udeleženec

Hoj,

Nisem našla podobne teme, zato tule sprašujem: Ker večino dneva preživim v lateks rokavicah me zanima, kaj bi lahko naredila, da bi mi lah za nohte zdržal več kot samo eno dan..Uporabljam podlak, eno ali dve plasti laka in nato nadlak, vendar pa se mi po parih urha v rokavicah lak kar odlupi.. :verymad:
    Morda obstajajo kašni posebni podlaki / nadlaki?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

vsake toliko tudi sama nosim lateks rokavice… In veliko vecino casa imam nalakirane nohte…. In vedno si jih dam ko so nohti popolnoma suhi… To pomeni par ur po lakiranju…
    In se mi se niso okrusili, tudi ce sem jih imela par ur… Ampak je res da jih ne nosim dnevno… :(

Profile photo of tautou
    tautou
    Član

Pri meni se pojavlja podoben problem. Do sedaj se je za najvzdržljivejšega – 2 dni, izkazal lahk of GOSH-a. Uporabljam samo podlak.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, s tem nimam nobenih izkušenj. Žal nimam nobenih idej, predlogov. Verjetno je problem, ker se v rokavicah roke zelo potijo in je na koncu skoraj kot če bi jih imela toliko časa v vodi. :ermm:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz ko uporabljam rokavice, si nataknem najprej tanke bombažne rokavice, šele nato iz lateksa. Enostavno ne prenesem vonja, ki ga pusti laketks na rokah, pa še manj se mi tako potijo roke, lak pa je nepoškodovan. Poskusi. :)

Profile photo of epica
    epica
    Udeleženec

O super, tole bom pa sprobala.. Ker sem že mislila da bodo lepe manikure obsojene na dopust in vikende :)

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

@elchy wrote:

Jaz ko uporabljam rokavice, si nataknem najprej tanke bombažne rokavice, šele nato iz lateksa.

Kje pa se dobijo takšne tanke rokavičke?

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Mi jih je mama že nekaj časa nazaj kupila, vendar ne vem točno kje. Če se ne motim, jih je kupila v lekarni.

Preverjeno se dobijo v lekarnah. Stanejo 2-3 €. :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico