Laino

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mammamia mammamia 2 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of mammamia
    mammamia
    Član

Pozdravljene!

V Mullerju sem zasledila kozmetiko Laino in bi lepo prosila da nekdo pokomentira sestavine in seveda če ima katera kakšne izkušnje z omenjeno kozmetiko. Sem noseča in me zanima ali bi lahko to uporabljala. Hvala!

mleko za telo
    AQUA (WATER), GLYCERIN, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, CETEARYL ALCOHOL, CERA ALBA (BEESWAX), CYCLOPENTASILOXANE, CETEARETH-20, GLYCYRRHETINIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, DIPHENYL DIMETHICONE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, POTASSIUM SORBATE.

Perfume free – Paraben free – Hypoallergenic – Phenoxyethanol free

za tuširanje

AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE, POTASSIUM LAURATE, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, OLEA EUOPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, LAURUS NOBILIS OIL, EDTA, BHT, POTASSIUM HYDROXIDE.

krema za obraz

AQUA (WATER), DICAPRYLYL ETHER, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERIN, HYDROGENATED COCONUT OIL, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, PARFUM (FRAGRANCE), COCO-GLUCOSIDE, CYCLOPENTASILOXANE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, LAVANDULA STOECHAS EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, XANTHAN GUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, NYLON-12, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, UNDECYLENOYL GLYCINE, CAPRYLOYL GLYCINE, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Paraben free – Hypoallergenic – Phenoxyethanol free

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mleko za telo – sestavinsko ok
    za tuširanje – vsebuje BHT in če sestavinsko res paziš, potem ti tega ne priporočam
    krema – sestavinsko ok; lahko bi komu mašila pore

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Laino kozmetiko sem sicer videla tudi v Leclercovi Leposani, pa mi je embalaža ful simpatična in sem se vedno spraševala, kakšne zadeve kaj imajo …

Profile photo of mammamia
    mammamia
    Član

Hvala za hiter odgovor!
    Bom poiskala alternativo za tuš gel. Kaj pa je to BHT?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico