LACOSTE – Dream of Pink

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi LACOSTE – Dream of Pink

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi ta parfum sem dobila kot darilo iz Internavtike v Portorozu.
    Sva se sprehajala z dragim, ko sem zagledala Lacoste stojnico ter dragemu povedala, da mi ta parfum bozansko disi. Tako mi ga je kupil :).

Vonj je mocan, igriv in mladosten. Ima rozne odtenke skupaj z necim tezjim, morda celo lesenim? Obenem je tudi zelo svez, kar mi odgovarja.

Vonj je zelo obstojen, saj se na meni obdrzi cez cel dan. Vonj se mi zdi primeren za zvecer, saj je precej mocan oziroma za tiste ki imajo rade mocnejse vonjave, bi bil v redu tudi podnevi.

Priznam, da ta parfum zanemarjam, saj mi vedno ne pase k razpolozenju tako da se takrat odlocam za bolj nezne parfume.

Steklenicka je lepa, visoka ter roznata. Parfum se dobi samo v 50ml steklenicki ali 90ml. Cena je okoli 45€ za 50ml.

Cena se mi zdi ok, saj se parfuma izredno malo porabi, ravno zaradi njegovega mocnega vonja.
    Na meni se vonj ne spremeni pretirano, tako da mi je zaenkrat se vedno vsec. Parfum imam eno leto in se ga se vedno nisem navelicala kar je vedno plus.

Nakup mislim, da ne bi ponovila, saj imam raje bolj nezne parfume.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico