Kvalitetne igrače

Ars Cosmetica Forum OSTALO OTROCI, STARŠI IN NOSEČNOST Kvalitetne igrače

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 3 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kje bi lahko kupila kvalitetne igrače – varne, po možnosti didaktične, prednost imajo pa tudi tiste izdelane v EU?

Trenutno sicer iščem 0+mesecev, vendar so vsi predlogi dobrodošli. :flower2:

Fizične, spletne trgovine pri nas in tujini … vse pride v poštev. :lashing:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

pri igračah za dojenčke tudi sama nimam nekih hudih idej (pri kupovanju za darila :P ).
    Meni vedno na pamet pridejo Duplo kocke, ampak te pridejo na vrsto malo kasneje.
    Sem sama bila obsedenec z duplo in lego kockami.. no še zdaj sem, zadnjič sem si v Mullerju kupila eno škatlco :blush1:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Hehe, Nina tole z lego kockami mi je pa zelo simpatično :lashing: Tudi meni so bile zelo pri srcu. :yes:

@gejba: Sicer sama še nimam otrok, ampak za prijateljičino punčko pa sem gledala (in na koncu tudi kupila) igrače na kakadu-ju, imajo pa menda tudi trgovino v Lj. Imajo kar dosti izbire, mislim pa, da dajo veliko poudarka tudi na varnost igrač. Res priporočam. :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem si skoraj vse lase populila, ko sem pregledovala ponudbo v naših trgovinah. 0+ igrač skoraj ni, kaj pa je na voljo, pa nikakor ne ustreza mojim pogojem. :verymad:

Midva sva oba nora na “lego” in že gledava tiste velike pakete … samo še tamala mora malo zrasti, pa se bo cela družina lahko igrala. :lol1:

Hvala za link, mademoiselleT. :hug: Na prvi pogled, deluje obetavno.

Se že sprašujem, kam naj grem sploh gledat igralne centre. :mistake:

Sophie in njena druščina, so ene redkih igrač za najmlajše, ki sem jih do sedaj odkrila pri nas, ki so OK. Prodajajo jih v Babadu spletni trgovini. Moram še malo pobrskat po njihovi trgovini imajo slučajno še kaj podobnega. :think:

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Trgovina Rega kvak, v Ljubljani jo imate nekje na Slovenski cesti.
    Mariborska enota je kar založena (tudi z didaktičnimi) igračami, dosti je izdelanih v EU, ne pa čisto vsa zaloga.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Thx, Okarina! Upam, da je naša enota tudi dobro založena. :lashing:

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Zdajle ti pride v poštev samo kakšen Chicco, to razno sadje, ki imajo notri ropotuljico. Pri nas sta bila nora na en anananas, ga imamo še zdaj spravljenega. :cheer: Jaz sem vse kupovala v Baby Centru, sem pa res že malo ven. :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Uf… ja.
    Torej v centru imaš eno trgovino, ki ima ful lesenih didaktičnih igrač (pridejo kasneje upoštev). Potem Kakadu je fajn, am,… no potem pa že iščeš.

Recimo za tako male pride fajn igralni center (3M+). Imam enega doma, če želiš ti ga posodim :).

Profile photo of Beautylea
    Beautylea
    Član

Poglejte v katalog Creative toys factory. Lahko se naročijo izdelki tudi preko pisarne v MB ali preko svetovalcev ki so registrirani.

Link: si.ctf-co.eu/retail

Pod maloprodaja sta dva kataloga ena je z didaktičnimi igračami druga pa z pravimi čaji..

Lp za več info pa lahko zasebno!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico