Krtače

Ta tema vsebuje 99 odgovorov, ima 38 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of junija junija 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Mislim, da te teme še nimamo..nasploh me zanima, če je katera že slišala, da naj bi bile krtače iz svinjskih ščetin zelo dobre? Pa tole mi je padlo v oko: KLIK, so sploh efektivne takšne krtače?

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Za te še nisem slišala.

Jaz sem si pred kratkim kupila krtače iz naravnih ščetin. S tem bog ne daj da se počešem ali oblikujem frizuro, ker imam vse lase (dobesedno) v luft. Čisto naelektrene. Kakše krtače so sploh primerne za naelektren las?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz sem enkrat imela krtačo iz naravnih ščetin, mislim da iz svinjskih (al od merjasca :confused: boo) ščetin, ni mi bila všeč, ker potem sem imela lase čisto polizane, kot da bi bile mastne. Potem sem jo enkrat oprala in je začela tako smrdet da bog pomagi… In sem jo zafasala v koš.

Moja prijateljica je pa s to isto super zadovoljna.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni je krtaca iz naravnih scetin super za uporabo med fenanjem, imam potem izredno gladke in svetlece lase (res neverjeten ucinek), ce pa jo uporabim na suhih laseh imam pa naelektrene za znoret :devil:
    Si pa nameravam se letos nabavit kultno krtaco MP, samo cakam da pridem do Anglije :naughty:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@tanja76 wrote:

Jaz sem enkrat imela krtačo iz naravnih ščetin, mislim da iz svinjskih (al od merjasca :confused: boo) ščetin, ni mi bila všeč, ker potem sem imela lase čisto polizane, kot da bi bile mastne. Potem sem jo enkrat oprala in je začela tako smrdet da bog pomagi... In sem jo zafasala v koš.

Moja prijateljica je pa s to isto super zadovoljna.

po mokrem merjascu? :lol1:

js imam kar navadno krtačo…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Mogoče… jih nisem šla nikoli vohat po dežju :lol5:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

:lol3:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

:lol1: Ta je pa dobra…

jaz imam leseno krtačo, se super obnese, pri plastični mi vse lase naelektri…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tudi jaz imam leseno. :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tud moja je lesena in sem z njo zelo zadovoljna :cheer: (prej sem imela plastične :verymad: )

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Mene pa zanima, kako čistite svoje krtače za lase? :confused:
    Js ponavadi kr s tekočim milom & vodo…

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

@tassa wrote:

Tud moja je lesena in sem z njo zelo zadovoljna :cheer: (prej sem imela plastične :verymad: )

idem jst :)

Profile photo of b_b
    b_b
    Član

@darksome wrote:

Pa tole mi je padlo v oko: KLIK, so sploh efektivne takšne krtače?

Mela sem nekaj takega, pa sicer je ok, samo ko sem si pa poskušala naredit frizuro z njo – navijanje in fenanje ane, sem pa rabla 10 minut da sem pramen las dol odvila, tak so se mi zavili gor…. nevem, mogoče sem mal preveč trdno navila al kaj…. drugače pa uporabljam nekaj takšnega: KLIK

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Danes sem bila po celi večnosti v DM, ima njihova firma Ebelin nekaj krasnih lesenih krtač, če katero zanima.

Profile photo of majams
    majams
    Član

Kakšno okroglo krtačo naj izberem za do ramen dolge lase, postrižene na paža? Ali bi si jih lažje navila z debelejšo ali tanjšo krtačo? :hairup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico