kratka anketa

Ta tema vsebuje 33 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of AlenkaM
    AlenkaM
    Član

pozdravljeni!

prosim za vasih 5 minut za resevanje kratke ankete, na temo NARAVNA KOZMETIKA. potrebujem jo za seminarsko nalogo.
    Vsem hvala.
    AlenkaM :shake:

link:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Rešeno :thumbsup:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

tudi jaz sem rešila :yes:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Rešeno :wink1:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

Rešila. :yes:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Reseno! :thumbsup:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Rešila :yes:

Me 2. :yes:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Rešeno.

rešeno :yes:

Profile photo of chica
    chica
    Član

Rešeno!

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Rešeno :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ena opomba – kjer so naštete znamke, upam, da se ve, da nekatere od teh niso naravna kozmetika… :wink1:
    Pa opozorila bi tudi na to, da je npr. izdelek, ki nima certifikata, ima pa večino sestavin certificiranih, da so organske – bolj naraven…kot pa npr. izdelek z BDIH certifikatom…ali pa npr. Natrue z eno zvezdico.
    Meje je vedno težje postaviti…in na koncu se bo še najbolje o tem podučiti in se zanesti na sestavine. :read:

Drugače pa rešeno tudi od mene :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

pa sej a ni tko, da lahko ‘naravno’ napišejo skoraj kamorkoli? dejansko se vse v anketi naštete znamke promovirajo kot naravne, ker je to blazno preširok pojem…

res pa je, da niti ena ni organska

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

res je, lahko napišejo da je naravna – ker ni nič omejeno… Ampak če smo bolj strokovni, bi jaz med naravne dala izdelke, ki imajo ali vsaj nek certifikat (tudi če so njegove zahteve bolj nizke) ali pa da je sestavinsko izdelek tak, da ima kakšne rastlinske sestavine certificirane in ostale sestavine bolj skrbno izbrane.

Npr. krema od Ombie iz Hoferja je sestavinsko bolj naravna kot večina iz Body shopa..pa mislim da se ne promovirajo kot nekaj naravnega… tako da tudi pri naravni bi jaz neke smernice postavila – recimo dr.scheller bi jaz uvrstila pod naravna…ne pa pod organska..ima pa NaTrue z eno zvezdico.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico