Kozmetika, ki deluje poživljajoče

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI SPLOŠNE KOZMETIČNE TEME Kozmetika, ki deluje poživljajoče

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kristina Kristina 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

V tej temi vas vabim, da napišete kakšno vprašanje v zvezi s kozmetiko, ki vsebuje sestavine za poživljanje, za boljše počutje, za uporabo po zimskem času ipd. – za obraz, telo, lase…lahko je kaj v povezavi z naravno/organsko…z dišavami v tej kozmetiki..

Če bo kakšno zanimivo vprašanje, ga bom izbrala in bo objavljeno v “eni” reviji (zaenkrat je to še malo skrivnost :wink3: …) skupaj z odgovorom seveda :yes:

bom zelo vesela, če bom lahko še člane in članice foruma malo vključila v eno zadevo, ki jo bom poleg našega arsa počela v prihodnje..

Profile photo of Lolita
    Lolita
    Član

No, ne vem če bo to ravno “to” kar je namen, ampak lahko napišem naslednje :blush1: . Sprobala sem res že veliko tušgelov, ampak do sedaj sta me s svojo DEJANSKO svežino in občutkom kot da sem pravkar stopila izpod tuša skozi cel dan, navdušila le dva – Alverde Mandarina/Vanilija in pa Nivea – Water Lily.
    Cel dan imaš čudovit svež in čist občutek (moja zapažanja, lahko pa da kakšni sploh ne bo učinkovalo enako).

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Super Lolita :) ..tudi pripombe in komentarji so dobrodošli :wink1:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Absolutni zmagovalec je pri meni Knepp Body Wash Mint & Eucalyptus Sinus Relief.
    Odličen je tudi ob prehladu in zamašenem nosu. :thumbsup:

Ups, sem spregledala, da gre za vprašanja. :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tudi kakšni predlogi in izkušnje so okej :wink1:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Mene zanima, kaj bi priporočala za poletna jutra, in sicer za prhanje in vlaženje ter tudi nahranitev kože po telesu? Da bi res poživilo ob poletnih jutrih, ki znajo biti zelo vroča. Pa da bi se mleko hitro vpilo, da bi bilo primerno za zrelo suho kožo. Fajn bi bilo, da bi bili izdelki naravni/organski ali vsaj brez škodljivih konzervansov/parabenov. Verjetno ne boš navedla določene znamke, ampak najbrž bolj v smislu priporočljivih sestavin … :think:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico