Kozmetika Kahne

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Kozmetika Kahne

Ta tema vsebuje 36 odgovorov, ima 15 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

Mene pa zanima če slučajno katera pozna tole znamko Kahne.
    Ta teden sm kupila karitejevo maslo,gel iz alg,nek njihov tonik in oljni odstranjevalec očesnega MU.
    Sedaj jih uporabljam en teden in sem zelo zadovoljna oz. prijetno presenečena.
    Pred kakšnim mescom sm opazila da mam malo bolj suho kožo predvsem okoli nosu in na čelu.
    Čez noč sm si na obraz dala tale gel in potem čez karitejevo maslo (kot piše v navodilih) in naslednje jutro se mi koža več ni luščila.In sedaj te izdelke uporabljam vsak dan in moja koža je super.
    Nažalost nimam sabo izdelkov ,zato ne morm napisat nobenih sestavin ,keer nism doma.
    Jih pa bom napisala takoj ko bom utegnila.
    Sicer so pa cene take (pribljižno) :karitejevo maslo-15 eur,gel iz alg-8 eur,tonik 7 eur,olje za odstranjevanje očesnega MU-5 eur…potem so pa še neke kremice ,ki pa pridejo okoli 28 eur ali še več.
    Naj pa bi bila zelo naravna kozmetika in mi jo je že veliko ljudi priporočalo.
    V glavnem zelo zadovoljna z njo.
    Ali slučajno katera doma uporablja to kozmetiko?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Slisala sem ze… veliko se slisi o njeni avtorici oz ne vem kako naj recem.
    Iskreno sem mislila, da je precej drazja (50€ za kremo), ker so jo tako zelo hvalili..

Sem pa zlobno mislila, da ni ne vem kaj glede na to da se zenska hvali kako lepo jo je naredilo, izgleda pa kot vrag (brez zamere).

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

hihi…ja sej men tud ta ženska ne zgleda kej preveč všečna ,ampak njena kozmetika pa preiskušeno deluje.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem videla, da se prodaja v Merkatorju, Tusevih drogerijah…
    Bo potrebno pogledati… takoj ko mi zmanjka mojih kremic, kar niti ne bo tako zelo hitro. :)

Kaksne so sestavine tonika?

Profile photo of gani
    gani
    Član

Sestavine tonika:

Aqua
    Hamamelis Virginiana extract (izvleček hamamelisa???)
    Sodium benzonate
    Tilia Cordata Extract (izvleček lipe???)

Drugače pa jaz trenutno uporabljam njen kolagenski lifting in kremo za okoli oči in sem zadovoljna z izdelkoma.
    Pred leti pa sem uporabljala mazilo z algami in stabilni vitamin C, pa sem bila zgleda alergična na alge :unsure: tako da jih nisem porabila do konca.

Ko sem nazadnje od nje v Mercator centru :silly: dobila kolagenskega liftinga s hialuronsko kislino, se mi je zdelo da bi lahko bil to kar soliden izdelek, vsaj na koži mi je pustil tak občutek, sam mi je trenutno dati malo preveč 28€ za njega. :roll:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Oh.. vidis, kremico za okoli oci bi si rada nabavila. Torej stane 28€? :(

Tonik pa zveni obetaven.. :)
    Tiste ki se na to spoznate (sestavine!), kako bi primerjale Garnierjev Essentials (zelen) tonik proti temu?

Profile photo of gani
    gani
    Član

Ne ne, kremica za okoli oči je cenejša :lol1:
    Tonik pa ni nič posebnega, meni je kar ok, poznavalke bodo pa že povedale, poglej med ocene :read:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Jaz sem pa ravno nasprotno slišala samo kritike na kozmetiko Kahne. :yes:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Hmm, jaz tudi… :think2:

Profile photo of S
    S
    Član

a res? jaz pa same pohvale.
    čeprav sestavinsko niso ravno naravni, je pa baje kvalitetna kozmetika, tako da razmišljam, da bi kaj preizkusila. :)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Vsekakor prej preveri sestavine. :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz imam tak odpor do te kozmetike, da je joj! Zaradi Zdenke seveda…ljubi bog no, kakšna je! Spominja me na tisto Kruelo iz 101 Dalmatinec…

Sem pa enkrat dobila par testerjev (kljub temu da sem se upirala z vsemi štirimi) in sem iz firbca preizkusila neko zadevo iz alg, ki naj bi bila za pod kremo (imena se žal ne spomnim). Zadeva se mi je na obrazu tako svaljkljala, da sem šla takoj sprat vse skupaj dol…

Profile photo of gani
    gani
    Član

:lol2:
    pri meni pa, ko mi je vsiljevala testerčke za hialuronski lifting, mi je rekla, da se zjutraj ne bom prepoznala v ogledalu, takšen efekt da je. :wtf:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Joj kaksne krute tu berem… :lol1:

Profile photo of S
    S
    Član

Gani :lol1:
    Gospa torej obvlada antireklamo :ermm:

Lena, bom, bom, nič skrbet :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico