Koža na nogah po britju

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Koža na nogah po britju

Ta tema vsebuje 56 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Imam velik problem, ko se obrijem, me po nekaj urah, začnejo noge grozno srbeti, spustijo se mi tudi rdeči mozoljčki, ni važno katere britvice uporablja, brijem z peno ali brez.
    Nobena krema ne pomaga, ampak to niso vraščene dlake, da ne bo pomote. Srbi me tako močno da skrempim do krvi in poleti res ni lepo imeti takšnih nog.
    Kaj priporočate, ima katera podobne težave?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz imam iste težave – pomoje je krivec suha in občutljiva koža, ki jo britje še razdraži. Jaz sem se tudi sposobna spraskat do krvi.

Še najbolj mi pomagajo body buttri – namažem se takoj po britju, pa malo pomiri kožo,
    Sicer mi je bil pa noro všeč tudi Essential care obnovitveni losjon za dojenčke…nisem mogla verjet, kako mi je kožo pomiril, pa še totalno gladke noge sem imela potem :thumbsup:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Nati BB pri meni ne pomaga, suho kožo pa imam.
    Drugače pa bi bilo pametno preizkusiti ta obnovitveni losjon.
    Dodajam: pa hvala za nasvet :flower2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

potem pa le preizkusi ta losjonček :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

evo, mogoče bi pa tole pomagalo KLIK

Nina, bi lahko ocenila sestavine?

Profile photo of Smoothie
    Smoothie
    Član

Jaz imam kar občutljivo kožo po britju in najbolj mi je ustrezal Fruit of the Earth – Smooth Hydrating Cocoa Butter with Aloe&Vitamin E Skin Care Lotion :thumbsup: super zadeva

Profile photo of S
    S
    Član

Meni je za po britju fajn vlažilna krema za moške Purely Skincare- Organic elemi in clary sage. Mi takoj ublaži tiste rdeče pikice po voskanju ali britju, tko da ga že nekaj časa kradem fantu. :P

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

jaz si sicer ne brijem nog, ampak si jih depiliram z mašinco :silly: se mi pa tudi dlakce vraščajo

ima katera kak nasvet, da preprečiš vraščanje? poleg pilinga seveda

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

^Balein losjon po depilaciji :thumbsup:

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

Meni se tudi radi naredijo neki rdeci izpuscajcki predvsem v okolici kolen oz tik pod njimi, kaj bi to lahko bilo? pa dostikrat tudi cisto navadna rdecica, brijem se pa vedno s peno in z dobrim brivnikom -nimam tistih za enkratno uporabo ker sem se z njimi vedno porezala. Kerkoli losjon ali mleko tik po britju so me pekli in naredili se hujse kot je bilo :verymad:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

barbie, ti izpuščajčki so običajno vraščene dlake. Vsaka ima svoj recept, kako si pri tem pomagat. Jaz se trudim z redni pilingom in vlažilnimi losjoni, čeprav le malo ublaži zadevo.

Tik po depilaciji pa kakšne kremice, ki so temu posebej namenjene ali kak alojin gel.

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

ko bom sla naslednjic v DM bom pogledala za tole njihovo kremco po depilaciji, morm rect da je se nisem opazila :scared: :verymad: drugace bi bila ze pri meni v kopalnici. Piling pa tudi morm kupit novega.. ah ja, spet bo treba zapravljat :devil:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Zapravljanje pa je ja vedno prijetno opravilo, ali ne… :lol1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz pa odkar za britje uporabljam olje in ne pene ipd. je stanje veliko boljše. Prej je tudi mene po britju ful srbelo, zdaj pa kar boljše. Uporabljam kar jojoba ali mandljevo olje.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

^hvala za namig Maestra :thumbsup: bomo sprobal :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico