Korektor za podočnjake

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Korektor za podočnjake

Ta tema vsebuje 70 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nala nala 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ker zadnje čase živim..khm ne najbolj zdravo življenje- v stilu veliko sedenja za računalnikom, branje pozno v noč…bi rada moje podočnjake, beri: temne lise pod očmi :insane: , učinkovito prekrila (za odpravljanje podočnjakov s kremami že imam okviren načrt :angel2: ).
    Zanimajo me predvsem korektorji iz kategorije mineralnih ličil (tako da bo tole verjetno vprašanje za našo gejbo :flirt2: – seveda pa velja za vse)?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mislim, da je za podočnjake najbolj priporočena “peach” barva, ki naj bi najlepše prekrila podočnjake. Mislim pa, da je pri nas bolj slaba izbira teh korektorjev. Bom pogledala, če imam doma kaj uporabnega.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ja, nekaj peach ali lososove barve bo najbolje- bom še malo po tvojih linkih pogledala.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

A je že prispel moj korektor? :angel2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nope. Upam, da bo ta teden že pri meni.

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Mene pa zanima če se dobi pri nas Revlon beyond natural concealer&highlighter?
    Ne spomnim se da bi ga kje videla ampak ponavadi se ne zadržujem pri Revlonu, tako da bi bila hvaležna vsakršne informacije. Hvala :read:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

jaz mam kiko korektor in mi je ful fajn :D: kupla sem ga par mesecev nazaj v IT za 2evr.. :naughty: pr nas pa ne vem ce se dobi..

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Hmm jaz imam pa od Dr.Dima’s Cosmology dva korektorja za podocnjake in sta mi kar vsec… :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz uporabljam pa kar EDM Multi Tasking, tako za podočnjake kot vse ostale nepravilnosti in prekriva bolje kot vsi korektorji, ki sem jih do sdaj sprobala

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ok, potrebujem korektor za podočnjake. Razne kremaste zadeve se mi ne obnesejo, tako da mora biti tekoči.
    Gledala sem od Alverde tekoči korektor, ga je katera že imela?

vir
    Bi bil dober za podočnjake ali rabim res kaj v barvi lososa? :think:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

tega imam jaz :yes: kako se obnese za podočnjake ti pa ne bi znala povedat, ker jih sama niti nimam..

Profile photo of S
    S
    Član

Jaz uporabljam kar Camouflage cream od Art Deco, na koncu še malo prekrijem še z lastnim pudrom. Dam pa spodaj vedno obvezno kremo, tako da samostojno ne bi vedela koliko izsušuje oz. če sploh.

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Tega od Alverde imam jaz. Dobro prekriva podočnjake, kože ne izsušuje ni pa preveč obstojen. Jaz ga uporabljam bolj kot highlighter. Moj favorit je Bobbi Brown Corrector.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Nikoli ga nisem uporabljala, zdaj pa nanesem na ta predel kar bellapierre puder in ocitno fajn prekrije, ker zadnjic nisem bla namazana in je mami prav zacudeno vprasala, kaj imam take podocnjake :lol1: jah, enoletnika imamo doma :naughty:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz imam ArtDeco Mineral Fluid Concealer pa sem zaenkrat zelo zadovoljna :thumbsup:
    Fragrance-free. Without talc, wax or mineral oil. Suited for sensitive skin.

Vir

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico