Korektor za mozolje

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Korektor za mozolje

Ta tema vsebuje 46 odgovorov, ima 17 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manca manca 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz pa tut potrebujem nek dober korektor…za kak mozoljček prekrit ipd.

pa ne vem kaj bi izbrala. do sedaj se mi je MF Miracle touch (v presvetlem odtenku) odlično obnesel kot korektor. sedaj pa potrebujem kaj bolj praktičnega…ne preveč mastnega, prekrivnega in nekomedogenega…kakšna ideja?

Profile photo of anchy
    anchy
    Udeleženec

Jaz že kar nekaj časa uporabljam korektor v stiku Maybelline N.Y. Meni fajn prekrije kakšne mozoljčke.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kaj pa Essence korektorji, ima katera izkušnje mogoče?
    Max Factorjevi so se mi zdeli fajn, pa so menda komedogeni…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

no zdej sem prebrskala internet po dolgem in poez in me mikata 2 korektorja…katerega bom izbrala, je precej odvisno tut od cene in seveda od testiranja na roki…

Dr.Hauscka concealer

sestavine:
    Sweet Almond oil (Prunus Dulcis), Avocado Oil (Persea Gratissima), Glycerin (from vegetable source), Mica, Cetearyl Alcohol (plant-based), Jojoba Oil (Buxus Chinensis), Macadamia Nut Oil (Macadamia Ternifolia), Shea butter (Butyrospermum Parkii), Anthyllis extract (Anthyllis Vulneraria), Calendula extract (Calendula Officinalis), Parfum (from natural essential oils), Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Bentonite, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Citric Acid, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007, CI 77891, CI 77947. * component of natural essential oils

a se kateri sanja, kakšna je cena tega?

ali pa Art Deco Camouflage cream

Sestavine: paraffinum liquidum (mineral oil), paraffin, hydrogenated polyisobutene, octyldodecanol, euphorbia cerifera (candelilla) wax, magnesium myristate, cetyl palmitate, cera alba (beeswax), petrolatum, copernicia cerifera (carnauba) wax, tocopherol, oleth-10, propylene glycol, bht, ascorbyl palmitate, glyceryl stearate, citric acid, parfum (fragrance), amyl cinnamal, benzyl alcohol, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, butylphenyl methylpropional, linalool, alpha-isomethyl ionone, cinnamyl alcohol; May contain: CI 19140 (yellow 5), CI 75470 (carmine), CI 77007 (ultramarines), CI 77491 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77499 (iron oxides), CI 77891 (titanium dioxide).

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko različna korektorja – eden bazira na naravnih maščobah drugi pa v glavnem na mineralnih oljih; glede na sestavine bi rekla, da je AD precej gost.
    Za ceno Hauschke pa ne vem..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja prvi se mi zdi zato skoraj boljši, ker je naravnejši, pa mislim da ne bi smel mašiti por.

v ponedeljek grem v Kalčka, da vidim to čudo (predvsem ceno :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Nekaj malega potenciala za mašenje por imajo mandljevo, avokadovo olje in karitejevo maslo. Niso sicer med najhujšimi komedogenimi sestavinami lahko pa mašijo pore.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

u madonca…tega nisem vedela
    a pol je boljši Camouflage cream?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tudi AD kamuflaža ni popolnoma nedolžna-majhen potencial za mašenje por imajo tudi čebelji vosek, karnauba in kandelila vosek. Miristinska kislina (v izdelku je sol miristinske kisline) je srednje komedogena- v splošnem bolj kot omenjene naravne maščobe v korektorju hauschka.

Res bi težko rekla, katera kombinacija je bolj komedogena-nobena nima zelo velikega potenciala za mašenje por, nobena ni čisto nekomedogena. Po sestavinah je hauschkin korektor res dosti bolj naraven, AD kamuflaža pa zgleda bolj goste konsistence iz česar bi lahko sklepali tudi na dobro prekrivnost. Izkušenj pa nimam z nobenim od teh dveh korektorjev.

V prid hauschkinemu korektorju:
    Anthyllis extract deluje adstringentno (oža pore)
    Calendula extract pomirja vnetja

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

se bojim da je Hausckov precej dražji…no, bom videla, kateri bolje prekriva

hvala za pomoč Nina

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sem se le odločila za art decojevo camouflage cream. se mi zdi res fajn prekrivna, a odtenek zase sem z veliko težavami le komaj našla…

Dr.Hauschka korektorje sem pa gledala v Kalčku in moram rečt…OBUP! od treh testerjev je le eden delal, druga dva sta bila totalno izsušena (ostala ponudba dekorative je bila pa prav tako zelo uboga). pa niti ni v stiku ampak ima gobico…cena je pa ravno še enkrat višja kot AD

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

AD kamuflaža je nekje ok. 7 eurov, ne?

Kar se prekrivnosti tiče, si verjetno res boljše izbrala :cool:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja, nekaj manj kot 7eur je…ampak pomoje bo tole trajalo večno. poleg tega imam doma še AD škatlico iz katerih bom zmetala senčke ven in jo uporabila za korektor :thumbsup:

ja, upam da mi bo ustrezalo tole. komaj čakam jutri, da sprobam obstojnost :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..malo nam potem sporoči :P
    kateri odtenek si pa izbrala?..nazadnje ko sem gledala so se mi zdeli sami temni :think2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

bom bom :)

vzela sem odtenek št.3

ja res, sami čudni odtenki so…eni prerumeni, eni prerjavi, eni presivi…komaj sem našla nekaj, kar paše na mojo faco

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico