Kopalnica

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maestra Maestra 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Torej delali bomo kopalnico :dance1: končno bom imela tuš in bano ter 2 umivalnika :cheer:
    Zdaj pa z fantom ne vema kakšno bi imela :ermm: jaz se bol nagibam k modrenemu minimalističnemu slogu :yes:
    Tako da bi vas prosila za kakaršnekoli predloge, fotografije itd. :silly:
    To pa je moja sanjska kopalnica, ampak takšna nama ne pride v poštev :ermm:

Profile photo of marjetka
    marjetka
    Član

ooj
    midva s fantom sva pa ravno junija renovirala kopalnico in jo še zdej hodim občudovat :yes:
    midva sva zbrala ful lepe modre in bež ploščice (s takimi črticami, ki se malo zlatkasto, srebrnaksto posvetijo, ko sonce posveti gor). gladke linije, nč kompliciranega
    drugače sva pa dala notr fototapeto, kar pa nardi piko na i in je tko kot da bi bla na havajih !!! :yes:
    uživjta, ko bosta zbirala material, pa opremo :naughty:
    če kolebata med stoječim in visečim wc-jem/bidejem – viseči so zakon! ne se bat, da bi se utrgalo iz zidu, se ne more!
    ko delaš je totalna svinjarija (sploh, če tam že živiš), ampak je vredno! :))

Hja tudi sama sem večkrat pomagala pri prijateljici, ko sta s fantom renovirala kopalnico in se strinjam s tabo marjetka, da je sicer res veliko dela in vsega ampak se res splača.. Sploh če je končni izdelek tak kot si si ga zamislil :wink1:

Drugače pa veliko sreče z prenovo…

Aja marjetka kakšno tapeto sta pa izbrala? Kako velika pa je?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz bi pa v kopalnico dala rumene, rdeče in/ali oranžne ploščice – kaj čisto živega, energičnega, da te nafila z energijo! modra ni moja barva, pa še preveč ‘kopalniška’ mi je

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Ja za visečo školjko je že pripravljeno :yes: Ampak imam ločeno kopalnico in stranišče tako da školjka ne igra neke vloge.
    Meni so všeč belo/svetlo zelene ploščice, kopalniško pohištvo pa leseno in pa seveda rastline ampak to so že detajli :naughty: Všeč so mi kopalnice ki dajo takšen občutek kot da prideš v luksuzen spa :lashing: Sva gledala danes prospekte od Willeroy&boch in imajo krasne kopalnice :scared:
    Za vse je še odprto le za tuš sva oba fiksno odločena da bo v stilu walk-in, voda pa bo od zgoraj pritekla kot slap oz. dež, se bo dalo menjavat :silly:
    Cela na misel nama je prišlo da bi kad imela kar v dnevni sobi :lol1:

Profile photo of S
    S
    Član

Lyra zgoraj nalimana kopalnica je popolna Sem pristaš modernih kopalnic večinoma v pastelnih barvah. Ker glede na to, da sem kar občutljiva na barve, bi mi kakšna rdeča kopalnica zjutraj bila prevelik šok. :lol1:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Rdeča je res malo preveč kričeča tudi za moj okus :yes: Sama imam rada nevtralne barve, mogoče v kombinaciji z kakšno pastelno lila ali pastelno svetlo zeleno bi še tudi šlo. Ko bo vse izbrano in končano bom pa itaq prilepila slikico :silly: Sva se tudi odločila da boma imela tisti umivalinik ko je na polički :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ja, meni tudi kričeče barve ne pašejo v kopalnico.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uff, jaz pa pastelnih barv ne maram
    joooj, pomoje bi vas punce kap zadela, če bi videle mojo sobo :lol1:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Ali pa mojo… oranžna kar kriči :naughty:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Mislim, da vaše sobe niso nič proti mojemo stanovanju :lol1:
    Spalnico imam malinasto rdečo, kuhinjo oranžno, dnevno sobo svetlo zeleno, hodnik sivkino vijoličen, WC oranžno vijoličen, edino kopalnica je bela :lol1:

Ampak je bilo pleskano že 4 leta nazaj, tako da bo počasi čas za prenovo barv :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz imam v sobi 4 stene – ena je rdeča, druga rumena, tretja zelena in četrta modra…pa ne pastelne :lol1:

Profile photo of S
    S
    Član

Saj imamo mi tudi raznobarvno stanovanje, moja soba je npr. rdeče oranžna, ampak so odtenki dokaj umirjeni, pa vseeno ne ravno pasteli, si sploh ne predstavljam, da bi mi stene krasile orto kričeče barve. Kako smo si različni :lol1: Jst bi postala fobična po 5 min :scary:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

joj nati tvoja soba pa mora biti barva explozija :lol1: saj jaz imam rada barve, ampak da bi bila pa celi dan popolno obkrožena z živimi barvami pa mislim da se nebi najbolše počutila, si sploh nebi mogla nikjer spočiti oči :eyes2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico