Konjac gobica

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Konjac gobica

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manuela1986 manuela1986 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

To sem danes nasla med brskanjem po netu. Jaz tole prvic vidim. Se jih pa menda dobi za razlicne tipe koze.
    A pozna pa uporablja katera?
    Jst sm mal dvomljiva, koliko lahko res neka gobica vpliva na stanje koze, heh.

Lp, Manuela

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Manuela jst mislim, da ni dovoljeno linkat slovenskih online trgovin :O

sem mal cvikala, evo pobrisano

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Da ne bom tako OT. Sem že jaz tudi videla in glede na to da odkar ne jem vec KT imam zmešano kožo bi tudi rada poskusila, takoj ko do im kakšeb pozitiven Feedback:))

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem uporabljala ena dva meseca. Mi je bilo zelo všeč! V bistvu v tistem času nisem imela mozoljev. Sem imela gobico z jagodami. Sem dala tudi sestram vsaki eno in sta bili zelo zadovoljni.

Pa še ful poceni se jih dobi na ebayu. Ste me spominle, da si naredim zalogo.

Sem uporabljala gobico samostojno in skupaj s čistilom.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Sem že pred časom ogledovala te gobice pa se nekako potem nisem odločila, da bi jih preizkusila.

@tigica: a se morda spomneš, katere znamke konjac gobic si kupila? Sem malo gledla na ebay-ju in je kar veliko izbire. :lol1:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Oo, prvič slišim za tole! Grem kar raziskovat… :))

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem kupovala na ebayu nekaj časa nazaj, pa je bila edina trgovina z večimi ‘vonji’ gobic. Znamke žal ne poznam. So bile lepe slike gobic (malce nerelane barve).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico