Konice las

Ta tema vsebuje 84 odgovorov, ima 29 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Imam rahlo suhe konjice las… S čim naj si jih navlažim? Kakšno olje?

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Klas – Silikon za konice

Najboljše stvar :yes:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Men pa tale Klas sploh ne paše, :no: ker mi dela po obrazu mozolje :verymad:

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Pa saj ga daješ na lase. Pri meni do obraza sploh ne pride.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Pojma nimam :ermm: , očitno ponoči, ker imam spuščene in malo daljše in sem z obrazom na njih :veryangry:

Ful dolgo sem rabla da sem pogruntala, vendar je sigurno to to. Sem prav testirala. Takoj ko sem dala gor, so bili mozolji tu. :verymad:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

za konjice je najboljše kako olje ki jih neguje.
    jaz uporabljam od avona in sem super zadovoljna, sicer pa tudi če greš k svoji frizerki ti bo z veseljem prodala kakšno olje ki ga potem redno uporabljaj :wink1: .

glede tega silikona za konjice sem slišalaže veliko negativnih mnenj.

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Slišala sem, da nekatere dajajo na lase kar olivno olje, ga pustijo učinkovati pol urce, in si ga sperejo… Ali ima katera izkušnje s tem?

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Olivno olje je super tudi za lase (poleg za kožo), pa naj bo kar tako, kot za solato – nerafinirano, ekstra deviško, najboljše je kakšno domače (mi imamo hvarsko).
    Pa prosim, če se tale naslov popravi – “konice” so, brez “j” (poklicna deformacija pač :wink1: ).

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Men je super tudi od Akamutijo kokosovo olje za lase – ga dam prej gor za neki casa, preden si grem lase umit in jih fajn nahrani..vcasih pa to naredim z jojoba oljem ali olivnim..odvisno kaj imam blizje roki :lol1:

Meni je tud silikon od Klasa super, ampak ga res dajem samo na konice pa se to samo takrat, ko si jih umijem, ne vsak dan. Sem pa tudi brala, da ko se silikon strdi okoli lasu, da las ni vec prozen in se lahko zlomi. Popravite me, ce se motim.

anncheek
    Udeleženec

tamnala nekaj podobnega sem tudi že jaz slišala, tako da ga odsvetujem.
    Raje kaj bolj hranljivega.

Si že poskusila z kakšno masko? Najprej nanesi samo na konice za 10-15 min, nato pa še po celotni dolžini las za prbl. 2-5 min.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@kristina wrote:

Pa prosim, če se tale naslov popravi – “konice” so, brez “j” (poklicna deformacija pač :wink1: ).

ja prosim prosim, tole je res treba popravit. niso konjice, ker ni konjec ampak je konec :lol1:

menda silikoni za lase niso najbolj ok…
    js uporabljam v glavnem maske, olivno olje moram pa še sprobat

anncheek
    Udeleženec

najbolje je da poskusiš masko za lase z olivnim oljem :wink1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz uporabljam balzame, maske, nekaj casa sem tudi tekoce kristale (isto kot silikon, samo se boljsi ucinek), zdaj si dam pa vsake toliko kaksno naravno olje gor (olivno, mandljevo, kokosovo, tudi jojobino)- vendar res malo in samo na konice, drugace ti zna mastit, silikonov ne uporabljam na laseh sploh in odkar jih ne imam veliko boljse lase (izogibam se jim tudi v samponih, balzamih, maskah, skratka v vsej lasni kozmetiki) in NIC unicene konice, ceprav si barvam lase. Je pa pomembno tudi redno strizenje :thumbsup: in cimmanjsa uporaba gelov, pen, lakov itd. ki vsebujejo alkohol in se bolj izsusijo konice

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Joj, ne vem kako se je ta “J” znašel not v konici… :lol1:

Katero masko mi pa priporočate?

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

@kristina wrote:

Olivno olje je super tudi za lase (poleg za kožo), pa naj bo kar tako, kot za solato – nerafinirano, ekstra deviško, najboljše je kakšno domače (mi imamo hvarsko).

Hehehe, torej ni samo mene zmotilo… :P

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico