Kolor!sta

Ta tema vsebuje 65 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Patyka Patyka 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Poznate to (razmeroma) novo znamko mineralnih pudrov? Jaz lahko mirne duše rečem, da nikoli več ne bom uporabljala drugega pudra. Pa sem bila leta na Lily Lolo in nisem verjela, da obstaja kaj boljšega. Pa še kako obstaja.
    Izjemno fin, popolna prekrivnost (flawless finish v pravem pomenu besede, mene sprašujejo kater tekoči puder uporabljam), nič mokast, ne praši se, obstojen cel dan (pa sem trenutno daleč od suhe kože). Pa imam kožo trenutno precej v razsulu pa mi vse prekrije. Še korektorja ne rabim. Ni da ni v glavnem. :scared: Malo dražji no (redna cena 40€, so pa zdele v akciji in pride 20€), ampak mislim, da je vreden vsakega centa. Sprva sem bila skeptična zaradi odtenkov, ker izgledajo temnejši kot so v resnici, ampak se popolnoma zlije s kožo (imam odtenek Cream, pri LL pa China Doll oz. Blondie). Upam, da bom našla tudi zimski odtenek. Ravno tako je dobra izbira raznih podtonov. :D:

Ima še katera izkušnje?

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Tole se pa tako lepo bere :yes: . A misliš, da bi bil primeren tudi za zrelo suho kožo? Bi poudaril gube? Bi izsušil kožo?
    Sem pred časom preizkusila nekaj EDM pudrov, pa to ni bilo zame :no: , preveč izsušujoč občutek.

Plain Jane
    Član

Absolutno. Še mami sem navdušila (45). Tekstura je izjemno žametna, mene je finish (in to kako se zlije s kožo) totalno presenetil. Pa ful je pigmentiran in se ga res malo porabi, ker se tudi ne praši (prijateljica je recimo morala LL prenehati uporabljat zaradi alergije, ker se ji je toliko prašil). Česa takšnega od mineralca nikoli ne bi pričakovala. Pri tekočih mene moti, da ko zjutraj naneseš so vsi oh in sploh super in izgledajo, po parih urah in na koncu dneva pa that awkward moment when you get home and look at yourself in the mirror thinking… Did I really look like this all day? :lol1: :lol1:

Jaz se redko nad nečem tako navdušim (nazadnje sem se nad Lily Lolo in Bobbi Brown korektorjem), ampak tale puder je pomoje odkritje leta. :flower1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

No, to se pa res fajn bere. :scared: Tud js sem že dolgo zvesta Lily Lolo pudrom in so mi všeč. Ni zdaj neka huda prekrivnost, ampak mi je všeč, ker je lahek in ne zapaca moje kože.

PJ ful me je pritegnila tvoja ocena tega novega pudra; še posebej, da je bolj prekriven, a še vedno lahek. :cheer: Res me mami nakup… ampak je akcija samo še nekaj dni in niti ne utegnem stestirati testerčkov, da bi ugotovila moj odtenek. 40€ pa nikakor ne dam za puder. :no: :mistake:

Sam kakšnih drugih ocen (tujih) pa sploh ne najdem na netu. :ermm:

Plain Jane
    Član

To je naše gore ‘produkt’, verjetno zato. :thumbsup:

Ja, seveda je bolje prej sprobat. Bom pogledala doma kateri odtenki testerjev so mi še ostali pa vam bom poslala, če najdemo kaj ustreznega.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Js mam LL nekje med Blondie in Warm Peach…

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

PJ, si me prepričala in sem kar naročila. Izbrala sem barvo 04 Biscuit; upam, da se nisem prenaglila. Še vedno mi ostanejo mali oglasi tule na Arsu :lol1: .

Še to: Kako/s čim ga pa nanašaš?

kje pa se dobi to

Plain Jane
    Član

Upam, da ti bo vsaj pol tako všeč kot je meni, Kristina!
    Nanašam pa s kabukijem, tako kot LL.

Na BB Naturi. :flower1:

ima katera odtenek latte pa cappuccino, da bi s čim primerjala?

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, tud mene zanima če bi lahko katera primerjala te odtenke z Lily lolo. :flower2:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Kakšna primerjava bi bila super, ker tudi meni zmanjkuje LL in moram kupiti novega. :lashing: :flower1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, pa sam 2 dni je še v akciji… :hairup: :P

Plain Jane
    Član

Lahko sicer poslikam testerčke, ampak se bojim, da ne bodo nič v pomoč, ker je recimo LL dosti svetlejši, pa se mi Kolorista potem čisto zlije s kožo in izgleda čisto drugače na obrazu.

mene bi najbolj zanimal latte, če je res tako izrazito rumen :)
    pa da ne bi bil presvetel, hm

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico