KNEIPP – Gesichtscreme Mandelblüten Hautzart

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni KNEIPP – Gesichtscreme Mandelblüten Hautzart

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sestavine:
    Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cera Alba (Beeswax), Persea Gratissima (Avocado Oil), Persea Gratissima (Avocado Oil) Unsaponifiables, Glyceryl Stearate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Pogostemum Cablin Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil,Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Guajacum Officinale Wood Oil, Limonene, Linalool,Coumarin, Citral, Geraniol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Carbomer,Tromethamine, Tocopherol.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Tale kremica mi je pa zelo prav prišla prejšnjo zimo, ko sem iskala nadomestek za staro Alverde vrtnično kremo. Je gostejša kot Alverde in tudi bolj mastna, vendar prijetna in hranljiva. Meni je odgovarjala predvsem za suhe predele, za čelo pa ne najbolje. Nakupa nisem ponovila, ker ni bilo potrebe.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico