Klečalnik

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anncheek anncheek 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Punce ga katera uporablja? Razmišljam o nabavi… Kaj mislite se bolj splača Spinalis ali to? Žogo že imam pa mi ne odgovarja.

vir: http://www.varierfurniture.com/Collections

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Moj dragi je pred leti imel nek klečalnik, na katerega se je fajn navadil, meni pa ni odgovarjal. Kaj pa vem… morda sem premajhna ali kaj… Zdaj imava Spinalis, ki mi je super. :thumbsup:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Hmmm, kaj veš kje se ga da kupiti in sprobati?

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Meni je spinalis zoprn :unsure: Pa še drag kot hudič

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Meni pa je ful fajn, no. Ga imam zdaj že nekaj let. In dejansko me manj hrbet boli, ko sedim na njem. V primerjavi z navadnim stolom.

Kje se ga da kupiti? Hmm… pri njih direkt. Sprobati pa na sejmih. Včasih imajo promocije po večjih nakupovalnih centrih. Na sejmih je fajn kupiti, ker so navadno še sejemski popusti. Tako sem ga tudi jaz kupila pred leti. Najbolje, da jih kar kontaktiraš. ;)

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Hmmm hvala lepa, to misliš naj kontaktiram varier firmo? Kakšna je pa kaj cena? Na katerih sejmih pa misliš da so? Dom, pohištvo?

Profile photo of Teja
    Teja
    Član

Na sejmu dom, ki je bil na Gospodarskem razstavišču so jih sigurno imeli, ker sem ga sprobala.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jap, na sejmu dom so bili. VSe cene pa imajo na svoji spletni strani, ;) Kakšne pa so sejemske cene, pa žal ne vem.

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Juhuhuuuu letim danes na sejem Dom :) Najlepša hvala punce :D: :D: :shake:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Ah sem zgrešila, sejem je že bil :( Katera firma jih pa ima? Bi se dalo link pripopat prosim? :unsure:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico