KLAS – Revital silikon za konice

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ena ena 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo in sestavineje prispevala Lyra :flower2:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ta izdelek sem najverjetneje izbrala zato, ker je cenovno ugodna rešitev za moje problematične lase, sumim pa da za kratek čas. Moji lasje so zelo tanki in mehki, s suhimi konicami in lasiščem, ki se hitro zmasti. Od nekdaj že pomnim grozno naelektrenost svojih las in noro vozlanje, obe težavi pa rešujem z raznimi izdelki. Pred nakupom silikonskih kapljic sem poskusila negovati lase brez silikonov..čez čas sem zato dobila zelo trmaste lase-tako kot v otroštvu. Ker sem imela poln kufer tega cufanja in s tem tudi izgube las sem ob neki akcijski ceni v DMu izbrala ta izdelek. Torej učinek je itak krasen-čeprav imam ob tem slabo vest (sem bolj pristašica naravnejših izdelkov). Lase mi ful zgladi, vozlov od takrat pa sploh nimam. Za lase, ki segajo malo čez ramena ne potrebujem niti pikice v velikosti lešnika-mogoče polovičko. Ko so lasje mokri kapljico lepo razporedim po konicah in voila dobim lepo pričesko brez izgleda sračjega gnezda :roll:
    Če bo to postal moj stalen izdelek še nevem, nekako me nekaj vleče k bolj naravnejšim zadevicam, zato 4/5 točk.

Tudi ta izdelek sm probala in sm nad njem navdušena. V klasični stekleni steklenički na pumpico je 30 ml vsebine, ki se res zeeeelooo počasi porabi. Cene se ne spomnim, kupila sm ga pa v DM.

Sama ob uporabi uporabim le kapljico ali 2. Gre za zelo oljnato zadevo, zaradi katere sm mislila, da bom imela takoj mastne lase, ampak učinek je ravno nasproten. Uporabim ga le za konice in pa včasih kot piko na i po zlikanih laseh, ki še olepša končni videz. Bela prozorna gosta tekočina tudi zelo lepo diši, vonja pa se še dolgo po uporabi. Mislim, da je učinek lepega kratkotrajen, saj po stalni uporabi ni bilo več enakega efekta, zato ga sedaj uporabljam redko, kadar se spomnim. Imam hitro mastne lase, ampak mi jih ta izdelek ne obteži in ne dodatno zmasti. Izdelek bom verjetno še kupila, ampak šele ko porabim prvo flaško, saj se porablja zelo zelo počasi.

5/5

Profile photo of ena
    ena
    Član

Tale izdelek uporabljam že vsaj 10 let in povsem zadostuje mojim potrebam. Redkokdaj ga uporabim na suhih laseh, prakticiram ga predvsem tako, da na mokre lase vtrem nekaj kapljic za lažje razčesavanje. grem stavit, da je mnogo populjenih las manj :).
    Sicer pa las nič ne obteži, niti nisem opazila, da bi jim kako drugače škodoval. Na suhih laseh je potrebno izredno precizno doziranje, saj se lahko hitro zgodi, da ga je preveč. Ob pravilni uporabi pa jim podari lep, svetlikajoč lesk. Ampak kot pravim , jaz ga na suhih skoraj ne uporabljam. Nimam posebej problematičnih las, poleg tega sem ugotovila, da so najlepši, če jih čim manj obremenjujem s čimerkoli. Torej natur, razen barvanja, ki ga vedno prepustim frizerju.
    Dober šampon, hranilen balzam ali maska- in na koncu Klas- to je moja nega :).

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tole uporabljam tudi jaz že nekaj časa.
    Moje konice so suhe in nagnjene s cepljenju.
    Tale silikon mi to težavo popravi, lasje se lepo svetijo in so meeeeeehki.
    Še po nobeni maski in balzamu niso bili tako mehki.
    Porabim zelo malo, čeprav imam dolge lase. Embalaža mi je zelo všeč, steklena s pumpico.
    Tako res dobim ven samo kapljico, ki jo potrebujem. Je precej oljnata zadeva, tako da razmažem po rokah in nato prečešem čez lase. Na lasišče ne nanašam, ker se mi potem zelo hitro zmasti. Na konicah pa mi ne obtežuje las, niti ne pospeši mastenja.
    Nakup bom ponovila, ko ponucam.
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico