Kje kupiti čevlje?

Ars Cosmetica Forums OSTALO MODNI SVET Kje kupiti čevlje?

This topic contains 67 replies, has 24 voices, and was last updated by Profile photo of nikapika nikapika 1 year, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 68 total)
  • Author
    Profile photo of S325
    S325
    Member

Živjo punce,

obrnila sem okoli ogromno trgovin s čevlji, pa kar ne najdem nič zase :no: , rada bi kupila kakšne lepe nizke udobne sandale iz prijaznih materialov, takšne da pašejo tudi na kavbojke, kakšne mehke balerinke… pa enostavno ne najdem.

V Massu nimajo nič, Peko in Alpina imajo nezanimive čevlje, najraje sem vedno kupovala v Transportu pa tudi tam nimajo nič zame, Camper tudi nima… Kam naj grem še pogledat?

Razni Deichmani, Jello in podobno me ne zanima.

Cena ni problem, če so le dobri čevlji.

Kakšen predlog?

Ljubljana, Kranj, NM…

Profile photo of gejba
    gejba
    Keymaster

V Humanicu tudi nimajo ničesar zanimivega?

Hm..kaj pa kakšna slika, kakšni so ti npr. lepi?
    Drugače pa tako, kot je že gejba rekla: Humanic, mogoče Bata? :think:

Profile photo of ginowl
    ginowl
    Member

princess shop? top moda? obe sta v BTC hala A :cheer: :cheer:

@S325 wrote:

Razni Deichmani, Jello in podobno me ne zanima.

Js sem po tem sklepala, da je nizkocenovne trgovine ne zanimajo… :lashing:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Member

Jaz imam isti problem rabim udobne balerinke, cena tja do 40€, tiste cenovne me vse užulijo, pa po 8 urnem sprehajanju na šihtu me stopala tako pečejo, da nisem za nikamor več..:S

Profile photo of okarina
    okarina
    Member

Ara, samo je treba zamižat ob kolekciji za upokojence in delovnih cokljih v izložbi in stopit v trgovino. :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Keymaster

jaz najdem udobne in kvalitetne balerinke največkrat v humanicu .. običajno res vse prešnofam :)

po spletu jih ne kupujem več, ker sem parkrat falila in se mi ne da več nazaj pošiljat.
    ene usnjene in ultra udobne balerinke imam iz deichmana .. in če bi jih dobila še v kakšni drugi barvi, bi jih takoj vzela.

v transportu sem jaz dobila najslabši “value for money”, zato tam ne kupujem več.

kar se tiče pa trgovin, ki imajo znamke z višjimi cenami, pa se meni zdi, da pri nas niso najbolj v skladu z modo in časom. občasno se sprehodim po emporium-u v centru lj, malo pofirbcam, pa kar se kolekcij tiče res zaostajamo, zelo slaba izbira glede na to, za kar se predstavljajo kupcem.

Profile photo of junija
    junija
    Member

Moja mama ima par dobrih balerink iz Deichmana. Jaz nimam nobenih od tam, ker odkar sem v Accessorizu si jih tam nabiram :blush1: imaš cele usnjene za 50€. Če počakaš na razne popuste (ob raznih priložnostih je -20%; do danes je bilo -30% na balerinke itd…) te pridejo še manj.

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Member

Jaz izredno težko dobim čevlje. Kakršnekoli. Mene vse, ampak res vse žuli. Poleg tega se mi ekstremno potijo stopala in mi v vsem drsi. Najlonk ne prenesem. Pa še eno nogo imam večjo od druge.
    Najprej me seveda vsi ožulijo, večinoma pa potem še naprej žulijo. Od japonk nosim samo Ipanema in Havaianas, balerinke odpadejo na celi črti (vse bi dala, da bi jih lahko nosila), pozimi nosim Uggice in ene Tommy Hilfiger škornje, vmes sem pa bosa. Dobesedno. Flikam s starimi kolikor se da, ko je čas za nove je pa panika. Zdele čakam ene sandale iz Asosa in upam, da bodo kul.
    Pa sem sprobala res vse, od Ecco ipd. in drugih dragih znamk, do Dajhmana (kupila dvoje balerinke, za res smešno ceno, cele usnjene in mehke, pa sem jih lahko samo nazaj nesla), ni da ni. Trenutno nosim ene prastare sandale iz Zare, mam jih 7 let (očitno so celo kdaj delali kvalitetno robo) in bi res nujno rabila nove. Pa superge. Nad petami sem pa tud že zdavnaj obupala. Čevlje kupujem prav v strahu, da tega da mi je že nasploh težko sploh kaj všeč ne omenjam. V glavnem nočna mora.

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Member

Plain Jane, jaz imam enak problem. Razen superg me res vse ožuli – ampak morajo biti tekaške ali pa skejtarske, debelo tapecirane, ne samo tanek platnen čevelj. Sploh ta predel nad peto imam strašno občutljiv. Ožulijo me sandali, allstarke; balerinke me vse po vrsti ubijejo že med pomerjanjem. Ne razumem, kako so ljudem taki čevlji lahko udobni.

Profile photo of LiiLii
    LiiLii
    Member

A tudi z opetniki vaju še vedno čevlji ožulijo? Pa z raznim silikonskim oblazinjenjem iz dm-a? Jaz dam v kakšne ‘taboleče’ čevlje s peto vedno te silikonske blazinice in je res opazna razlika.

Jaz sicer iščem lepe črne sandale za vsak dan, tudi nič ne najdem… v humanicu imajo par lepih modelov ampak imajo vse pete nad 10cm kar mi je pa preveč… ali pa drug ekstrem peta 5cm… bi pa ravno nekaj vmes. Tudi nič pretirano pametnega…

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Member

Ja, seveda, te silikonske blazinice obvezno kupim zraven vsakega para. Pa ni samo zadaj problem, tudi pri prstih. Pa razni obliži, kreme, ni da ni. Sem že ekspert na tem področju. :lol1:

Profile photo of goga
    goga
    Participant

V Deichmannu se dobijo tudi dobri čevlji, jaz si jih za v službo kupujem tam, potem naslednja trgovina kjer kupujem je Mass. To je pa tudi, mogoče kakšen par japonk/papuč kupim v kar eni trgovini, večinoma pa res samo Deichmann in Mass.

@Plain Jane wrote:

Od japonk nosim samo Ipanema in Havaianas…

Tudi js nosim samo Ipanema in še to samo Anatomic linijo…večina drugih me je vedno ožulila. Ene so me pred leti na podplatu… :mistake: :lol1: , drugače me pa med prsti ali pa trakci. Zdaj imam pa že drugo (tretjo? :think: ) sezono Ipanema Anatomic in so mi res super. :thumbsup: Morda si letos privoščim nov par, čeprav so stare še vedno kot nove (da bo večja izbira glede barv :lashing: ).
    Uf, balerinke so mi tudi redko katere v redu, ker imam majhno peto in jih tiste udobne, mehke balerinke nikoli ne “zagrabijo”, tiste bolj trde me pa ožulijo. :roll: Sem pa letos kupila Keds in sem zaenkrat zelo zadovoljna z njimi – no, če je 30°C ali več je prevroče zanje, ampak drugače so pa super. Razmišljam še o enem paru v navy barvi.. :))
    Ampak neke elegantne/primerne za v službo pa res težko najdem…malo me je presenetilo, da nas ima toliko težave s tem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 68 total)

You must be logged in to reply to this topic.